9. edycja PRCamp – Click through już 11-12 grudnia w Krakowie!

9. edycja PRCamp – Click through już 11-12 grudnia w Krakowie!

W dniach 11-12 grudnia 2021 roku w Krakowie odbędzie się dziewiąta edycja projektu PR Camp – wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków. To projekt, dzięki któremu uczestnicy z całej Polski będą mieli szansę wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach związanych z marketingiem oraz public relations, prowadzonych przez doświadczonych trenerów.

Podczas 9. edycji zostaną poruszone tematy z zakresu:

  • e-commerce,
  • performance marketingu,
  • marketingu w mediach społecznościowych.

Wydarzenie jest skierowane zarówno do osób z doświadczeniem w social mediach lub marketingu, jak i tych, którzy dopiero je zdobywają.

9.edycja PRCamp – Click through już 11-12 grudnia w Krakowie!

Głównym celem PR Campu jest przekazywanie wiedzy w prosty i dostępny sposób tak, aby każdy z uczestników nabył jak najwięcej praktycznych umiejętności dotyczących obecnych trendów panujących w sferze marketingu oraz public relations. Ponadto, warsztaty są nie tylko dobrym miejscem do poszerzenia wiedzy, ale także przestrzenią do networkingu.

Z każdym rokiem wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę osób, nie tylko samych uczestników, ale również doświadczonych i wykwalifikowanych prelegentów, którzy czerpią satysfakcję z dzielenia się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny dostępne są na fanpage’u PR Camp, a także na stronie internetowej projektu.


Źródło: mat. prasowe

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze