Czy jesteś w stanie zainwestować kilka złotych w nową, lepszą pracę?

Czy jesteś w stanie zainwestować kilka złotych w nową, lepszą pracę?

Masz problem ze znalezieniem pracy? Nie wiesz, co tak naprawdę chcesz robić i jak znaleźć cel zawodowy? A może czujesz, że marnujesz się na obecnym stanowisku? Co Ty na to, żeby poświęcić jedno sobotnie popołudnie i wyeliminować większość błędów, które uniemożliwia Ci znalezienie satysfakcjonującej pracy?

Już 27.02 o godz. 10:00 startuje 6. edycja konferencji Skills Day, dzięki której już ponad 3000 osób zmieniło swoje podejście do poszukiwania pracy oraz budowania kariery i zaczęło realizować swoje cele zawodowe szybciej i skuteczniej.

Skills Day to każdorazowo wiele godzin szkoleń online, prowadzonych przez doświadczonych trenerów, rekruterów i specjalistów z dziedziny rozwoju zawodowego. To jedyne takie wydarzenie w sieci, które nie tylko w jeden dzień umożliwi Ci zdobycie wiedzy gotowej do zastosowania od razu, ale także skonsultowanie na żywo Twoich indywidualnych problemów zawodowych.

6. edycja Skills Day to 5 webinarów na żywo poruszających tematykę skutecznego poszukiwania pracy, realizowania celów zawodowych, zarządzania czasem i budowania kariery zawodowej.

Dowiesz się m.in., co wpływa na Twoją efektywność w ciągu dnia i jakich narzędzi możesz użyć, by zwiększyć kontrolę nad swoim czasem.

Nauczysz się, jak wyróżnić się na tle innych kandydatów, co może dać Ci przewagę na rynku pracy i jak pokazać pracodawcy, że warto Cię zatrudnić.

Przekonasz się, czy popełniasz 3 błędy, przez które nie możesz rozwinąć kariery i spróbujesz je wyeliminować, żeby w końcu osiągać rezultaty.

Znajdziesz swój cel zawodowy, zdefiniujesz, co tak naprawdę chcesz robić i dowiesz się, jak wykorzystać swoje umiejętności, żeby zrealizować ten cel w oparciu o konkretne ramy czasowe.

A na koniec wisienka na torcie, czyli temat, o którym wszyscy wiedzą wszystko… Czy aby na pewno? Doświadczony rekruter, który ma za sobą setki przeprowadzonych rekrutacji, pokaże Ci, czy na pewno potrafisz stworzyć wartościowe CV pod konkretne oferty pracy.

Między szkoleniami zaplanowano czas na sesje pytań i odpowiedzi do trenerów. Będąc uczestnikiem wydarzenia, będziesz mieć więc szansę na uzyskanie spersonalizowanych wskazówek dotyczących Twojej ścieżki zawodowej.

Bilet na wydarzenie to koszt kawy na wynos. Tyle że działanie kawy odczuwasz przez krótką chwilę, a wiedza ze Skills Day zaowocuje poprawą Twojej satysfakcji z życia zawodowego i prywatnego na dłuższą metę… i nie musisz wychodzić po nią z domu 🙂

Zainwestuj 7 godzin weekendu, a od poniedziałku zaczniesz na poważnie wdrażać w życie pierwsze etapy planu na nową, lepszą pracę.

Harmonogram Skills Day oraz bilety znajdziesz na www.skillsday.pl.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/3670205289766740

A Rocket Jobs postanowił objąć tę edycję swoim patronatem 🚀


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze