E-book “15 strategii komunikacji wewnętrznej”

E-book “15 strategii komunikacji wewnętrznej”

Budowanie komunikacji wewnętrznej to niezwykle ważny element w niemal każdej nowoczesnej organizacji. Kreowanie pozytywnej komunikacji ma wielki wpływ na efektywność pracowników, ich doświadczenia, a przede wszystkim samą atmosferę w firmie.

Jest to temat, o którym można mówić naprawdę wiele, dlatego też firma Fly On The Cloud postanowiła stworzyć kompleksowy materiał, w którym znajdziesz wiele cennych informacji dotyczących komunikacji wewnętrznej.

“15 strategii komunikacji wewnętrznej” to 60 stron cennych rad, wskazówek oraz praktyk stosowanych w obszarze komunikacji w firmie. E-book ten jest spisem kilkunastu najciekawszych strategii dotyczących budowania spójnej komunikacji cyfrowej w firmie oraz narzędzi wykorzystywanych do komunikacji.

Można w nim znaleźć m.in. sposoby na:

  • budowanie kultury dialogu w firmie,
  • mierzenie komunikacji wewnętrznej,
  • angażowanie nowych pracowników,
  • koordynację pracy na odległość.

Pobierz e-book “15 strategii komunikacji wewnętrznej” zupełnie za darmo!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat komunikacji wewnętrznej, zapraszamy serdecznie na kanał na YouTube Fly On The Cloud, na którym można znaleźć wiele wskazówek oraz nagrań z webinarów z udziałem specjalistów ds. komunikacji.

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze