FRONT EDGE WEEK

FRONT EDGE WEEK

FRONT EDGE skierowana jest do liderów, którzy chcą stworzyć innowacyjne zespoły i organizacje. Konferencja tworzy przestrzeń do dyskusji nad przywództwem, innowacjami, kulturą organizacji oraz punktem, gdzie te trzy pojęcia się przecinają. Przedstawia konkretne modele, narzędzia i praktyki pomagające w zbudowaniu klimatu wspierającego innowacyjność.

Ta edycja eventu wyjątkowo potrwa aż 5 dni:
– poniedziałek (28.09) – konferencja: Manggha w Krakowie + stream (live),
– wtorek – piątek (29.09-2.10) – dni warsztatowe (online).

W konsekwencji mamy FRONT EDGE WEEK!

Łączy on doświadczenie biznesowe z najświeższymi wynikami ze świata nauki. Cała konferencja – zarówno dzień prelekcji, jak i warsztatów – oparte są na solidnych dowodach, pochodzących zarówno z najbardziej innowacyjnych firm i branż, jak i nowoczesnej wiedzy naukowej – stwierdza Piotr Prokopowicz, współzałożyciel Freenovation i organizator FRONT EDGE.

Program konferencji został przeprojektowany pod kątem aktualnej tematyki wynikającej z pandemii: praca zdalna, leadership w czasach niepewności, ucieczka do alternatywnej rzeczywistości w czasie kryzysu, bezpieczeństwo psychologiczne. Wśród prelegentów liderzy i eksperci m.in. z: Spotify, CD Projekt RED, Platige Image, Amazon, Ocado, 1000 realities, BBH, Remote-how.

Organizacja wydarzenia w Manggha w głównej mierze będzie uzależniona od sytuacji pandemicznej w Krakowie i powiecie. Niezależnie od tego, czy będziemy mogli zaprosić uczestników – na scenie stacjonarnej wystąpią wszyscy prelegenci, a konferencja będzie streamowana.

Motywami konferencji są Organizacja przyszłości, Przywództwo w innowacji, Kreatywność z maszyny oraz Cyberplemiona. Znajdą swoje odzwierciedlenie zarówno w ścieżkach warsztatowych, jak i w dniu prelekcji.

Partnerem strategicznym FRONT EDGE 2020 jest Ocado Technology, a w gronie Partnerów Głównych znajduje się Brown Brothers Harriman oraz RE:View.

Za pomysłem i organizacją FRONT EDGE 2020 stoi Freenovation – organizacja, której misją jest budowanie świadomości kultury organizacyjnej. Działa na styku biznesu i nauki, dzieląc się praktykami oraz wiedzą na temat tego, jak wdrażać kulturę innowacji oraz kreować środowisko pracy sprzyjające autonomii, kreatywności, samoorganizacji i poczuciu sensu. W zakres aktywności wchodzi doradztwo, badania, szkolenia (między innymi Innovative Leader) oraz konferencje. Wspierają organizacje w diagnozie i wdrażaniu kultury innowacji.

Więcej informacji:
frontedge.eu

Kontakt:
Justyna Pawlak-Mihułka


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs/

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska/

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze