HRakterny Meetup #3 Remote już w tę środę!

HRakterny Meetup #3 Remote już w tę środę!

Miło nam poinformować, że w najbliższą środę, 17.06.20., o godzinie 16 już po raz trzeci wracamy do Was z naszym HRakternym Meetupem! Tym razem odbędzie się on w formie zdalnej, ale wiedzy i emocji będzie jeszcze więcej niż na poprzednich edycjach 🙂 

Czas pandemii to czas wielu zmian, zarówno dla osób, które szukają pracy, jak i dla pracodawców. Dlatego specjalnie dla Was zaprosiliśmy ekspertów z obszaru rekrutacji i employer brandingu. Jesteśmy podekscytowani, ponieważ będzie z nami:

Agnieszka Ciećwierz, która podpowie, jak w nowej rzeczywistości “Dać się zrekrutować”. Prelekcja dedykowana jest wszystkim osobom, które w czasie obecnego kryzysu poszukują pracy.
Zyta Machnicka, która będzie mówić o tym. jak być “Lepszym pracodawcą w dobie kryzysu”. Prelekcja kierowana będzie głównie do osób zajmujących się i zainteresowanym employer brandingiem.

Nie zabraknie także HeRbaty, czyli tak lubianej przez Was HR Debaty)! Od godziny 18 wraz ze specjalistami ze świata HR pod lupę weźmiemy powrót do biura po przymusowym home office. Tym razem nasza prowadząca Karolina Kołosowska zaprosiła do rozmowy:

Katarzynę Antczak z Roche Global IT Solution Centre,
Martę Stachowską-De Freitas z Netguru,
Katarzynę Lasoń z Deviniti.

Mało tego, przygotowaliśmy dla Was konkursy z niespodziankami oraz aktywną przerwę, podczas której razem z Justyną Jakubczak #odkleimysięodkrzesła!

Link do zapisów i harmonogram 👉 https://meetup.hellohr.pl/

My już nie możemy się doczekać!
Do zobaczenia ❤

 

🖐 A jeżeli nie mogliście być z nami podczas poprzednich livestreamów, to macie doskonałą okazję do nadrobienia zaległości! 😉 Zapraszamy na nasz kanał na YT, gdzie znajdziecie nagrania wszystkich naszych dotychczasowych HeRbat 😎

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze