I DESIGN

I DESIGN

Już wkrótce czwarta edycja jednej z największych konferencji marketingowych non-profit w Polsce, która zainteresowała już niemal 10 000 osób! Tym razem event odbędzie się w dniach 16-17.10.2020 r. w godzinach 10:00-16:00, w pełni ONLINE.

Prelegentami wydarzenia będą przedstawiciele branży kreatywnej, którzy udzielą wskazówek dotyczących budowania własnej marki oraz przedstawią kilka niezbędnych narzędzi czy technik marketingowych. Podczas eventu wystąpi 12 specjalistów z całej Polski, m.in. Wojciech Wawrzak, Grzegorz Miecznikowski czy Martyna Tarnawska.

Tegoroczna edycja to kolejna odsłona wydarzenia skierowanego do wszystkich osób zainteresowanych takimi tematami, jak:
🚀 Content marketing
🚀 Storytelling
🚀 Prawo w marketingu
🚀 SEO/SEM
🚀 E-commerce
🚀 Service Design
🚀 UX/UI.

Celem I DESIGN jest zachęcenie uczestników do nieszablonowego myślenia i tworzenia nowatorskich rozwiązań. Udział w konferencji pozwoli uczestnikom na zdobycie niezbędnych umiejętności pomocnych do założenia własnego przedsiębiorstwa czy też rozwoju firmy i pozyskiwania nowych klientów.

❗ Co najważniejsze: Każdy bilet to datek przekazany na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

I DESIGN

Po więcej informacji i zapisy zapraszamy na:

Stronę internetową I DESIGN
Instagrama
Wydarzenie na Facebooku.


RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze