I love marketing & business. Konferencja już w październiku 2020

I love marketing & business. Konferencja już w październiku 2020

20-23 października 2020 roku w Warszawie odbędzie się IX edycja konferencji I love marketing & business, nazywana w branży „Nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski w Marketingu”.

Event potrwa cztery dni i zgromadzi ok. 2000 uczestników oraz 128 prelegentów. Konferencja to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne. Co więcej, prelegenci rywalizują między sobą o miano najlepszego wystąpienia, a o ich wynagrodzeniu decyduje publiczność, która ocenia wszystkie prelekcje.

W dniach 20-23 października odbędzie się aż 8 konferencji:

  • I love SEO & Content
  • I love Ads & Analytics
  • I love Marketing
  • I love Social Media
  • I love Sales
  • I love Commerce
  • I love Influencer
  • I love Business

Konferencja podzielona jest tak, aby każdy znalazł odpowiedni dla siebie obszar tematyczny. Uczestnicy sami decydują czy chcą obejrzeć wszystkie prelekcje, czy wezmą udział jedynie w danym bloku.

Zaletą konferencji jest również to, że są tutaj przedstawiciele zarówno korporacji, MŚP, agencji reklamowych i interaktywnych, a także osoby pracujące w PR i sprzedaży. Dzięki temu networking stoi na bardzo wysokim poziomie, a wiele spotkań biznesowych można odbyć w czasie samego wydarzenia.

W konferencji I love marketing & business można wziąć udział również online, dzięki wirtualnej wejściówce, która nie jest zwykłym streamingiem, a pełnym doświadczeniem, dzięki networkingowi online, wirtualnym targom, personalizowanej agendzie czy też identycznej paczce konferencyjnej, którą otrzymują uczestnicy stacjonarni.

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, zajrzyjcie na stronę internetową ilovemkt.pl i virtual.ilovemkt.pl lub napiszcie do Wojtka: wojciech.markowski@sprawnymarketing.pl

A my jako Rocket Jobs nie tylko patronujemy temu wyśmienitemu eventowi, ale i oczywiście się na niego wybieramy! Do zobaczenia 🙂

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze