Jak zrobić Best Nine 2021 na Instagramie? Oto prosty sposób, kiedy strony i aplikacje zawodzą

Jak zrobić Best Nine 2021 na Instagramie? Oto prosty sposób, kiedy strony i aplikacje zawodzą

Best Nine 2021 to podsumowanie roku w formie kolażu, którym dzielimy się na Instagramie. Jak ten materiał stworzyć w tym roku? Sprawdźcie.

Zostań opiekunem Gapcia! 🐶

Aplikuj

Co to jest Best Nine na Instagramie?

Best Nine ogólnie jest podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy, a dokładniej mówiąc – aktywności na naszym koncie w postaci polubień zdjęć. W kolażu składającym się z 9 zdjęć opublikowane są te, które zebrały najwięcej serduszek. Best Nine to ogólna nazwa podsumowania, do której co roku dopisujemy datę. Teraz więc tworzymy Best Nine 2021.

Zobaczcie także: Jak zwiększyć sprzedaż na Instagramie?

Prosty sposób na zrobienie Best Nine 2021 na Instagramie

Do tej pory najłatwiejszym sposobem było skorzystanie z kreatora online. Jednym z najpopularniejszych jest bestnine.net, ale choć z pozoru wydaje się, że w tym roku ta strona działa, ponieważ została zaktualizowana do „2021” to jednak pomimo długiego oczekiwania na wygenerowanie Best Nine 2021, na razie nie udało nam się go uzyskać dzięki niej. Istnieje opcja skorzystania z darmowych aplikacji, ale tutaj zazwyczaj trzeba podać dane do swojego konta, czego nie polecamy, ponieważ udostępnienie loginu i hasła może w przyszłości skutkować przejęciem konta.
Jak zatem teraz poradzić sobie ze zrobieniem Best Nine 2021? W końcu na Instagramie już zaczynają się pojawiać posty z podsumowaniami.

Osoby/firmy posiadające konto firmowe na Instagramie posiadają dostęp do statystyk, dzięki którym z łatwością mogą sprawdzić, które z ich postów cieszyły się największą liczbą polubień. Jak to zrobić?

  1. Wejdźcie na swój profil.
  2. Kliknijcie „Statystyki”.
  3.  Zjedźcie do sekcji „Udostępniona przez Ciebie zawartość”, po czym przejdźcie do listy za pomocą strzałki.
  4. Następnie w zakładce „Dowolne” wybierzcie „Zdjęcia”; w zakładce „Zasięg” wybierzcie wskaźnik „Polubienia”.
  5. Otrzymacie wszystkie zdjęcia z ostatniego roku, które cieszyły się największą liczbą polubień. Uważajcie jednak na daty. Jeśli Best Nine 2021 tworzycie dzisiaj, wówczas w najpopularniejszych postów mogą się pojawić również te, które umieściliście rok temu w dn. 29-31 grudnia. Wtedy należy je pominąć.
  6. Kolejno możecie zrobić screeny wybranych zdjęć, lub wyszukać je na swoim telefonie, jeśli macie je zapisane.
  7. Teraz czas na zrobienie kolażu. Możecie go wykonać za pomocą np. aplikacji Layout, StoryArt lub Unfold.
  8. Gotowe!

Osoby nieposiadającego konta firmowego mogą ręcznie sprawdzić, które ich posty cieszyły się największą liczbą polubień, przeglądając każdy z nich oddzielnie.

Niektórzy wychodzą z założenia, że Best Nine musi dotyczyć zdjęć, które zdobyły największą liczbę polubień. Inni z kolei twierdzą, że mogą to być po prostu nasze ulubione zdjęcia. W tym drugim przypadku i tak najlepiej sprawdza się ręczne tworzenie kolażu.

Dlaczego warto robić Best Nine 2021?

Best Nine 2021 to przede wszystkim dla nas osobiście ciekawe podsumowanie mijających 12 miesięcy. Z marketingowego punktu widzenia to doskonałe przypomnienie realizacji z ostatniego roku oraz ponowne zaistnienie na Instagramie influencerów.

Zrobiliście już swoje Best Nine 2021?


Źródło zdjęcia głównego: Unsplash@Charles Deluvio

 

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze