Klapki Kubota ponownie w Biedronce

Klapki Kubota ponownie w Biedronce

Klapki Kubota w Biedronce to żadna nowość – pojawiały się już wcześniej i nie ma co ukrywać – cieszyły się niesamowitym zainteresowaniem użytkowników. 2 grudnia ponownie pojawią się w dyskoncie, ale tym razem będą miały nową, iście imprezową wersję, która została zaprojektowana specjalnie na życzenie sieci Biedronka.

W Biedronce dokładamy wielu starań, by sprostać nawet najbardziej wymagającym miłośniczkom mody i najnowszych trendów. Ośmieleni dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów efektami naszej dotychczasowej współpracy z polską, cenioną także poza Europą, marką Kubota, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszych sklepów „imprezowej” wersji kultowych klapek. Jesteśmy przekonani, że przypadną do gustu naszym Klientkom – tłumaczy Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci sklepów Biedronka.

Klapki Kubota w Biedronce szczegóły oferty

Klapki dostępne w dyskoncie będziemy mogli kupić w 4 wariantach kolorystycznych:

  • srebrnym
  • złotym
  • czarnym
  • różowym
klapkikubota w biedronce
Fot.: mat. prasowe

Dzięki zróżnicowanej kolorystyce na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ile będą kosztować np. złote klapki Kubota? Cena za parę wynosi 34,99 zł.

 

Klapki Kubota w Biedronce będą dostępne od 2 grudnia do wyczerpania zapasów. Co myślicie o spędzeniu w nich np… sylwestra?;)


Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze