Konkurs, w którym możesz wygrać lot balonem – taką niespodziankę szykuje Luxoft Poland dla branży IT

Konkurs, w którym możesz wygrać lot balonem – taką niespodziankę szykuje Luxoft Poland dla branży IT

Od kilku lat na rynku trwa nieustanny wyścig o specjalistów IT. Firmy z branży konkurują o pracowników nietuzinkowymi pomysłami na aktywności, benefity czy konkursy. Luxoft Poland zabierze wszystkich chętnych z branży IT oraz swoich pracowników w lot balonem nad Krakowem i Warszawą, organizując konkurs kreatywny dla 3-osobowych zespołów.

Luxoft Poland udowadnia, że codzienność programistów i innych specjalistów IT może być pełna przygód. Firma jest otwarta na niestandardowe rozwiązania, dlatego postanowiła zachęcić do wspólnej zabawy wszystkich pracowników związanych z IT.

– Pomysł na lot balonem widokowym zrodził się z potrzeby wyzwolenia w ludziach kreatywności. Wiemy, jak ciężka jest praca wszystkich osób z IT, dlatego chcieliśmy przygotować konkurs, który umożliwi im spędzenie dnia w luźniejszy, niecodzienny sposób, a przy okazji uczestnicy będą mogli zgarnąć super i nietuzinkową nagrodę. Lot balonem widokowym to wyjątkowa okazja do przeżycia nowej przygody – mówi Head of Employer Branding w Luxoft Poland, Małgorzata Stasiak-Duklewska.

Konkurs skierowany jest do specjalistów branży IT, a organizator nagrodzi lotem 4 najlepsze zespoły. Wystarczy zebrać 3-osobowe drużyny i zaprezentować swój codzienny dzień w pracy w dowolnej formie.

– Może to być krótki film, audycja, forma graficzna lub opowiadanie czy wiersz. Zachęcamy do lekkiej i humorystycznej koncepcji. Niczego nie narzucamy. Cały event ma być przede wszystkim dobrą zabawą – dodaje Małgorzata Stasiak-Duklewska.

Lot balonem – niezwykły konkurs Luxoft Poland

Konkurs skierowany jest do wszystkich specjalizacji IT. Do wygrania są przeloty widokowe nad Krakowem i Warszawą zaplanowane w dniach 25-28 października. O ostatecznym terminie lotu zdecyduje pogoda, więc przystępując do konkursu uczestnicy muszą brać pod uwagę ruchomą datę finału. Zostaną o niej poinformowani dwa dni wcześniej. Dla finalistów spoza Krakowa i Warszawy organizator zapewnia, po wcześniejszym ustaleniu, wsparcie logistyczne w postaci przejazdu i noclegu. Na pokładzie jednego balonu znajdą się dwie zwycięskie drużyny oraz pilot. Łącznie siedem osób.

Dodatkowo, podziwiając widoki, będzie można zjeść podniebny lunch. Na pokładzie balonu nie zabraknie kosza pełnego smakołyków. Eventowi będzie towarzyszyć sesja fotograficzna w wykonaniu profesjonalnego fotografa.

Tutaj znajdziesz konkurs wraz z regulaminem.

Luxoft Poland, należąca do DXC Technology, to jedna z największych spółek z branży IT w Polsce. Firma na polskim rynku działa od 2010 roku. Zatrudnia ponad 2000 doświadczonych specjalistów, z którymi realizuje ambitne i długoterminowe projekty.

Konkurs Luxoft Poland - do wygrania lot balonem

________________________________________________________________________________________________

Artykuł sponsorowany powstał we współpracy z firmą Luxoft Poland.

Źródło zdjęcia: Unsplash@Tina Witherspoon

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze