Listopadowe webinary i e-szkolenie Akademii Marketingu

Listopadowe webinary i e-szkolenie Akademii Marketingu

Listopad to kolejny miesiąc z rzędu, który obfituje w spotkania edukacyjne z najlepszymi specjalistami w branży. Zapraszamy na e-szkolenie i bezpłatne webinary organizowane przez Akademię Marketingu. W tym miesiącu po drugiej stronie ekranu spotkamy się z ekspertami, którzy przybliżą m.in. temat marek tworzonych przez influencerów. Porozmawiamy również o fenomenie podcastów oraz o tym, jak prowadzić i zarządzać hubem contentowym, by przez lata zbierać owoce swoich content marketingowych działań.

  • E-szkolenie: Komunikacja mobilna w biznesie – od teorii do praktyki

Kto: Maja Wiśniewska, Marek Oczkowski (SMSAPI)

Kiedy: 12.11, godz. 10:00

Już 12 listopada Maja Wiśniewska i Marek Oczkowski poprowadzą e-szkolenie, w trakcie którego pokażą jak skutecznie połączyć 160 znaków i najnowsze osiągnięcia techniki, by wspierać swój biznes i walczyć o KPI godne toastu. Zaproszeni przez nas specjaliści pokażą uczestnikom jak prowadzić skuteczny marketing SMS, tworzyć content i zbierać kontakty oraz zarządzać bazą danych, a jak stosować wiadomości tekstowe w biznesie. Nie zabraknie zajęć praktycznych, czyli warsztatu pisania treści SMS na żywo. Na koniec uczestnicy dowiedzą się jakie są trendy w wykorzystaniu nowych technologii w komunikacji mobilnej.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.

 

Dawkę solidnej wiedzy podczas webinarów zaserwują nam Marta Janus (GoldenSubmarine), Karol Stryja (VoiceLunch) oraz Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse).

 

  • Webinar: Marki stworzone przez influencerów – hit czy kit? 

Kto: Marta Janus (GoldenSubmarine)

Kiedy: 10.11, godz. 10:00

Jakie sklepy internetowe stworzyli influencerzy? Czy produkty sygnowane ich nazwiskiem rzeczywiście są unikatowe? O tym podczas webinaru opowie przedstawicielka agencji GoldenSubmarine, Marta Janus. Specjalistka od influencer marketingu podzieli się swoimi obserwacjami na temat produktów, jakie najchętniej wychodzą spod skrzydeł blogerów i youtuberów. Nasz gość odpowie również na pytanie, które zapewne niejeden raz przeszło przez myśl influencera – czy znane nazwisko wystarczy, by marka odniosła sukces?

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.

 

  • Webinar: Na czym polega marketingowy fenomen podcastów?

Kto: Karol Stryja (VoiceLunch)

Kiedy: 17.11, godz. 10:00 

Kiedyś – niszowe medium. Dzisiaj – realna alternatywa dla radia i nie tylko. O fenomenie podcastów opowie osoba, która wie o nich niemal wszystko – Karol Stryja. Spotkanie z ekspertem pozwoli znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania – dlaczego audio to przyszłość mediów i czy liczba odsłuchań naprawdę ma znaczenie? Nasz gość zdradzi, jak branża marketingowa może wykorzystać podcasty, czego warto posłuchać, zanim rozpocznie się przygodę z nagrywaniem oraz jakim budżetem powinna dysponować marka, która myśli o stworzeniu własnego słuchowiska.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ.

 

  • Webinar: Duży projekt? Małe piwo! Jak zarządzać rozbudowanym hubem contentowym i nie zwariować?

Kto: Katarzyna Florek i Michał Grzebyk (ContentHouse)

Kiedy: 24.11, godz. 10:00 

Na zakończenie miesiąca pełnego wiedzy zapraszamy na spotkanie z ekspertami agencji ContentHouse. Webinar przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się, jak z sukcesem budować i prowadzić hub contentowy. Zaproszeni specjaliści, Katarzyna Florek oraz Michał Grzebyk, zdradzą uczestnikom, dlaczego SEO i content to dobrana para. Dowiemy się również, jak zaprojektować architekturę informacji w serwisie, by ta przetrwała każdą nawałnicę w postaci zmian algorytmów Google’a oraz jakie narzędzia ułatwią zarządzanie rozbudowanym hubem contentowym. 

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

 

Wszystkie zaplanowane webinary są bezpłatne, ale od uczestników wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej szczegółów oraz terminy kolejnych spotkań z ekspertami Akademii Marketingu dostępne są na stronie www.akademiamarketingu.edu.pl

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze