Zapraszamy do udziału w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej!

Zapraszamy do udziału w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej!

Jak co roku wiosną studenci z całej Polski będą mieli okazję dać ponieść się wyobraźni i dostarczyć nam „Zachwyt” – tak właśnie brzmi temat tegorocznej edycji OKFS. Prace konkursowe można nadsyłać w kategoriach: Portret, Reportaż̇, Krajobraz, a także, po raz pierwszy, oceniane będą zdjęcia wykonane smartfonem. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą w dniach od 1 kwietnia do 3 maja poprzez formularz znajdujący się na stronie Konkursu www.okfs.pl

Organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej od lat wspiera promocję aktywności artystycznych, które szczególnie w obecnej sytuacji wydają się odskocznią od realiów izolacji. Organizatorzy namawiają każdego, aby zatrzymał się i zachwycił tym, co go otacza, podkreślając, że w konkursie można wziąć udział niezależnie od poziomu umiejętności fotograficznych czy wiedzy.

Początki OKFS-u sięgają 1998 roku. Z edycji na edycję konkurs ewoluował i skupiał się na coraz to nowszych, znacznie różniących się od siebie motywach przewodnich. Pasja, z jaką to studenckie przedsięwzięcie było i jest tworzone, zaowocowała zwiększeniem jego zasięgu na teren całej Polski. Warszawa, Białystok, Lublin, Poznań, Wrocław i Kraków – to właśnie tam znajdują się zaangażowane w projekt uczelnie i całe zespoły studentów, którzy przygotowują charakterystyczne dla każdego regionu wydarzenia. 

Towarzyszący konkursowi cykl bezpłatnych warsztatów w tym roku wyjątkowo zmienia swoją formułę z lekcji plenerowych i studyjnych na wydarzenia odbywające się całkowicie online. Wszystkie prelekcje prowadzone przez doświadczonych fotografów dadzą możliwość nabycia nowych umiejętności w domowym zaciszu. Warsztaty poruszać będą zagadnienia z podstaw fotografii, obróbki zdjęć, jak również fotografii analogowej. Nowością będzie seria warsztatów skupiających się na tematyce biznesowej w fotografii. 

Po upływie terminu zgłoszeń, przesłane prace zostaną poddane ocenie niezależnych, profesjonalnych fotografów wchodzących w skład jury. Poza oceną wartości artystycznej nadesłanych prac, sędziowie starają się dostrzec pozytywne strony każdej fotografii i potencjał młodych artystów.

Gala Finałowa tegorocznej edycji odbędzie się na początku czerwca w formie wirtualnej. Podczas niej dowiemy się, które prace zasłużyły na wyjątkowe nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Dodatkowo, uczestnikowi, który okaże się znacznie wyróżniać swoją interpretacją tematu i umiejętnościami, zostanie przyznana nagroda Grand Prix!

Więcej informacji o Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej dostępne jest na stronie www.okfs.pl, fanpage’u na Facebooku oraz profilu na Instagramie.


Autorem zdjęcia ilustrującego wpis jest Wiktor Zowczak.

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze