Pierwszy DIMAQ Voice Online w nowym roku już 25 stycznia

Pierwszy DIMAQ Voice Online w nowym roku już 25 stycznia

Zapraszamy na pierwszy po dłuższej, świątecznej przerwie DIMAQ Voice Online. 25 stycznia między godziną 15:00 a 16:30 spotkamy się, aby wysłuchać prezentacji o digital marketingu w formule bezpłatnego wydarzenia na żywo. Wystąpią: Michał Jóźwik, Programmatic & Performance Manager w Groupm – Xaxis oraz Marta Ulman i Jakub Kwaczyński z GoldenSubmarine, autorzy podcastu „Mamy na to slajd”.


Prelekcja I, godz, 15:05: „Ad fraud w Sieci”

Czym jest ten mityczny „fraud”? Jakie nieprawidłowości możemy obecnie spotkać w kampaniach internetowych? O tym, a także o perspektywach oraz case studies opowie w swoim wystąpieniu Michał Jóźwik, Programmatic & Performance Manager w Groupm – Xaxis. Prelegent omówi przydatne narzędzia, oraz przedstawi wnioski i konsekwencje wdrażania systemów anty fraudowych na szerszą skalę. Opowie także o inicjatywach, które pomagają podnosić świadomość firm w zakresie przeciwdziałania oszustwom w sieci. 

Panel dyskusyjny, godz. 15:40: „Co nowego w strategii digital?”

„Mamy na to slajd” to pierwszy w Polsce podcast o strategii marketingowej, którego autorami są Marta Ulman i Jakub Kwaczyński. Podczas panelu na DIMAQ Voice Online, eksperci przedstawią krytyczny przegląd najnowszych i najciekawszych badań, raportów, trendów oraz zjawisk.

Co oznaczają dla marketerów? Dlaczego nie można ich pominąć?  Jak wykorzystać je w codziennej pracy w branży? Podczas panelu eksperci wymienią się własnymi spostrzeżeniami i rekomendacjami przy czynnym udziale uczestników.


Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji >> DIMAQ Voice Online.

 

 

Akredytacja DIMAQ

Posiadacze certyfikatów DIMAQ za udział w wydarzeniu otrzymują od 5 do 7 punktów recertyfikacyjnych. Szczegóły punktacji dla Uczestnika i Prelegenta znajdują się stronie: https://dimaq.pl/dimaq-voice-online/

Bądź na bieżąco z DIMAQ Voice! Dołącz do nowego wydarzenia na Facebooku >> 


Noworoczne postanowienie? Wystąp na scenie DIMAQ Voice Online w 2022!

Nieustannie przyjmujemy zgłoszenia od osób, które chcą spróbować swoich sił jako prelegent/ka podczas DV Online. Jeśli masz ciekawy temat, którym chciałbyś/abyś podzielić się z widownią nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie! UWAGA. Nie musisz posiadać certyfikatu DIMAQ. 

ZGŁOŚ SIĘ >>

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze