Szukasz praktyk? Powiedz, co cię interesuje, a Orange znajdzie dla ciebie miejsce  

Szukasz praktyk? Powiedz, co cię interesuje, a Orange znajdzie dla ciebie miejsce   fot. Annie Spratt / Unsplash.com

Dołącz do wyjątkowych praktyk, z którymi odkryjesz w sobie nowe pokłady technologicznych możliwości. Może być ich naprawdę wiele, ponieważ Orange Polska to aż 20 różnych obszarów działania. Od techniki sieci i rozwoju, przez łańcuch dostaw, po marketing i HR. Co to dla ciebie oznacza? Dostęp do ponad 320 specjalizacji w ramach jednej firmy. Jak dostać się na praktyki w Orange?

Taka różnorodność przekłada się na niezwykle urozmaicone środowisko pracy. Daje szansę na uczestnictwo w projektach na skalę ogólnopolską oraz możliwość wdrażania nowoczesnych technologii. Warto więc skorzystać z okazji i rozpocząć swoją zawodową karierę w branży tech i nie tylko.

Praktyki w Orange inne niż wszystkie. Co zyskujesz? Doświadczenie, którego wszyscy szukają.

Doświadczenie – to słowo odmienia się w ogłoszeniach o pracę przez wszystkie przypadki. Nic więc dziwnego, że start w tej branży jest dużym wyzwaniem. Dzięki praktykom Orange nie tylko je zdobędziesz. Wybierzesz też obszar, który najbardziej cię interesuje, a w wielu przypadkach praktyki zmienią się w regularną pracę.

Praktyki w Orange pozwoliły mi na aktywny udział w realnych projektach. Przychodząc tutaj, miałam zbudowane podstawy wiedzy wyniesione z uczelni. Jednak dopiero tu mogłam ją zgłębić i uzupełnić o wiele praktycznych aspektów. Dziś sama uczę młodych pracowników i pokazuję, jak wiele możliwości daje praca w Orange

– mówi Joanna Pająk, Młodsza Specjalistka ds. Projektów Rekrutacyjnych i Wizerunku Pracodawcy.

Powiedz nam, jakimi technologicznymi zagadnieniami się interesujesz, a my znajdziemy dla ciebie odpowiednie praktyki.

W dziale DevOps zajmujemy się zastosowaniem Machine Learning i sztucznej Inteligencji do kontaktu z klientami oraz pracownikami Orange. Definiujemy i koordynujemy wdrażanie strategii Cloud. Rozwijamy usługi roamingu VoLTE, 5G oraz monitorujemy sieci – to wszystko w dziale Sieci i Technologii. Digital to rozwój sztucznej inteligencji w kanałach kontaktu z Orange. 

Dział Bussines Insights to maksymalizacja wartości z danych w Orange Polska. Orange Innovation zajmuje się opracowywaniem strategii rozwoju produktów i usług opartych na technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Dział Cyberbezpieczeństwo opracowuje i wdraża techniczne standardy bezpieczeństwa, a Big Data – w ramach Artificial Intelligence Lab – koncentruje się na przetwarzaniu języka naturalnego: NLP, ASR, TTS.

Praktyki w Orange dają młodym ludziom ogromne możliwości. Nie tylko poszerzają ich wiedzę. Odkrywają wiele nowych technologicznych ścieżek, są innowacyjne i co najważniejsze stanowią jedynie pierwszy etap zawodowej kariery. W wielu przypadkach osoby kończące praktyki otrzymują ofertę pracy

– dodaje Estera, Ekspertka ds. Projektów Rekrutacyjnych i Wizerunku Pracodawcy.

Praktyki Let’s Orange nie są jedynie związane z nowymi technologiami. 

Dotyczą również Obszarów Biznesowych lub HR. W dziale Employer Brandingu zajmujemy się budową pozytywnego wizerunku Orange w oczach przyszłych kandydatów.  

Pracownicy w Orange zawsze są na pierwszym miejscu. Dlatego wybierając praktyki, możesz liczyć na dedykowane warsztaty, na których dowiesz się, jak mówić, aby zainteresować i zaciekawić najbardziej wymagającą grupę odbiorców czy też pozycjonować się na rynku pracy. Zyskaj Wsparcie Buddy’ego, osoby, która od pierwszego dnia zadba o twoje dobre wejście do firmy. Odpowie na wszystkie pytania i będzie służyła pomocą przy realizacji zadań. Praktyki są oczywiście płatne, a jeśli spodobamy się sobie nawzajem, chętnie zaprosimy cię do kontynuowania współpracy.

Jak się dostać na praktyki w Orange? Oto 4 kroki do rekrutacji.

Czekamy na ciebie w Orange. Przekonaj się, że rekrutacja na praktyki wcale nie jest taka straszna. Zobacz, wystarczą jedynie 4 kroki:

  1. wysyłasz CV, 
  2. rozmawiasz z nami telefonicznie, 
  3. spotykasz się on-line z managerem i rekruterem, 
  4. a następnie… podpisujesz umowę. To wszystko!

Możesz zaaplikować na kilka stanowisk, ale pamiętaj, aby w każdej aplikacji wyróżnić te umiejętności, które w danym obszarze będą najbardziej wartościowe. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę orangestudent.pl.

Rozwijaj się wśród najlepszych i kształtuj swoją zawodową karierę. Zacznij świetną pracę od praktyk w Orange!

Artykuł powstał we współpracy z Orange Polska

Jeden z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, lidera branży telekomunikacyjnej i IT. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone. W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze