Radek Kotarski w nowej kampanii RocketJobs.pl opowiada o zawodach przyszłości

Radek Kotarski w nowej kampanii RocketJobs.pl opowiada o zawodach przyszłości

Radek Kotarski wystąpił w najnowszej kampanii Rocket Jobs. Premiera serii filmików o zawodach przyszłości miała miejsce 15 marca o godz. 17:45! Znajdziecie je na naszym kanale na YouTube.

Jako portal przyszłości chcemy szerzyć wiedzę o tym, jakie zawody obecnie są tymi „przyszłościowymi”, czyli będą miały wysoki potencjał rozwoju.
Tego właśnie dowiecie się z najnowszych materiałów Radka Kotarskiego, przedsiębiorcy, finansisty i twórcy kanału „Polimaty”, przygotowanych wspólnie z RocketJobs.pl. W serii filmików, których premiera odbyła się 15 marca o godz. 17:45 opowiedział on o zawodzie finansisty i inżyniera, zwracając uwagę na to, jakie predyspozycje powinna mieć osoba je wykonująca. Radek Kotarski zaznaczył też, że w tych zawodach konieczne jest ciągłe zdobywanie nowych umiejętności, aby odpowiedzieć na potrzeby zmieniającego się świata.

Dlaczego właśnie Radek Kotarski pojawił się w materiałach RocketJobs.pl?

To ekspert, któremu ludzie ufają oraz darzą sympatią, a jego fani są zainteresowani tematyką zawodów przyszłości.
Razem ze świetnymi ludźmi z RocketJobs.pl nakręciliśmy dwa filmy o zawodach, które mogą, ale wcale nie muszą być zawodami przyszłości. Bierzemy w nich na warsztat profesje finansisty i inżyniera. Jestem bardzo dumny z efektów naszej pracy. Wierzę, że dla wielu moich odbiorców te odcinki będą pomocne w podejmowaniu decyzji dotyczących ich rozwoju zawodowego – mówi Radek Kotarski.

Niech Was zatem nie zmyli stwierdzenie na samym początku materiałów, że… zawód inżyniera i finansisty nie jest zawodem przyszłości. To coś jeszcze więcej!

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube.

_________________________________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze