Rocket Jobs Poleca #45

Rocket Jobs Poleca #45
Hej, poniżej już czterdziesty piąty (wow!) przegląd ciekawych branżowych publikacji, które w ostatnim czasie pojawiły się w sieci 🧐

 

🚀 Jak sprawić, by odbiorcy nie „gubili się” w Twoim serwisie? Co zrobić, by formularze na stronie działały prawidłowo? EACTIVE przedstawiają wytyczne UX, czyli dbania o doświadczenia użytkownika na stronie internetowej.

[KLIK]

🚀 Jak zapewne wiecie, Facebook Analytics to narzędzie pozwalające w kompleksowy sposób zagłębić się w pojęcie analityki internetowej. Promotraffic zapoznaje nas z siedmioma jego funkcjami.

[KLIK]

🚀 Wyłącznie sprzedażowe posty, kiepska interakcja z odbiorcami… Brandmaster pokazuje przykłady błędów w social media, które nierzadko popełniają np. deweloperzy.

[KLIK]

🚀 How much is enough? What is the right time? Zestawienie pięciu najbardziej istotnych zasad dotyczących follow-up’ów przeczytasz we wpisie od Woodpecker. [ENG.]

[KLIK]

🚀 Jeśli wybór pomiędzy pozycjonowaniem i płatnej reklamy w dobie adblocków przyprawia Cię o ból głowy, to koniecznie zapoznaj się z analizą serwowaną przez Top Online.

[KLIK]

🚀 Instream dzielą się z nami informacjami o tym, jak skutecznie generować leady i sprzedawać za pomocą strategii B.A.N.T. Waszej uwadze polecamy w szczególności świetne infografiki!

[KLIK]

🚀 O nieudanych kampaniach reklamowych możesz przeczytać w ciekawej publikacji od Harbingers. Okazuje się, że nawet tacy giganci jak L’Oreal, Pepsi czy H&M zaliczyli ostatnio „wpadki”…

[KLIK]

 

O czym jeszcze chcecie przeczytać? A może macie jakieś ciekawe publikacje, którymi chcecie się z nami podzielić? Śmiało piszcie w komentarzach poniżej lub we wiadomościach prywatnych na naszym fp!

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze