Rocket Jobs Poleca #51

Rocket Jobs Poleca #51
Dzień dobry! W tym wydaniu naszych zbiorów wybranych publikacji mamy dużo aktualnych informacji na temat reklam. Ale kryje się tu też np. parę słów na temat działalności influencerów… Zresztą sami przeczytajcie czym prędzej 😊 

🚀 Jeżeli stoisz przed wyborem, czy obcinać wydatki na promocję w sieci czy nie, odpowiedź brzmi: nie rezygnuj z pozycjonowania, a wręcz nawet… zainwestuj w nie więcej! A dlaczego? Grupa TENSE w swoim artykule podaje aż 10 powodów.

[KLIK]

🚀 Z analizy grupy LTTM wynika, że sponsorowane treści influencerów publikowane podczas pandemii zyskują na popularności. Materiał zawiera świetną infografikę, z której można wyciągnąć sporo ciekawych wniosków.

[KLIK]

🚀 Jak budować przewagę konkurencyjną w oparciu o chęć pomagania i emocje z tym związane? Garden of Words przedstawiają nam 7 złotych zasad projektowania akcji marketingu zaangażowanego społecznie.

[KLIK]

🚀 Już chyba każdy wie, jaką „robotę” może zrobić prawidłowe targetowanie reklam w Facebook Ad. Z tekstu Social Tigers dowiecie się m.in., jak zawężać swoją grupę docelową, czy jak można wykorzystać wykluczanie na przykładzie walki z hejtem!

[KLIK]

🚀 Czy Google naprawdę widzi wszystko, co jest na Twojej witrynie? Dzięki publikacji od Onely poznacie historię o tym, jak Develocraft zakończyło swój koszmar z ulicy SEO 😆 [ENG]

[KLIK]

🚀 Mimo że Wasi klienci teraz pozostają w domu, to nadal potrzebują Waszych produktów i usług. Nadszedł więc czas nieco pozmieniać swoje reklamowe priorytety! I właśnie o tym napisała gdańska agencja You’re Welcome.

[KLIK]

🚀 Warto też także przeanalizować swoje wydatki związane z reklamą i marketingiem. Nie należy ich jednak ciąć „na ślepo”! Zaufajcie specjalistom i przeczytajcie tekst od ZnajdźReklamę.pl.

[KLIK]

🚀 A na koniec parę słów od Top Online na temat tego, jakie decyzje marketingowe podczas kryzysów podejmują największe marki: od Chrystlera, przez Apple’a, po Alior Bank, oraz jakie kroki podejmować na ich przykładach i nie tylko!

[KLIK]

 

Będziemy Wam niezmierni wdzięczni za info, w jakich tematach chętnie poszerzylibyście swoją wiedzę? Macie publikacje, którymi chcecie się z nami podzielić? A może sami zechcielibyście o czymś dla nas napisać? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej lub w PM na naszym fanpage’u!

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze