Rocket Jobs Poleca #53

Rocket Jobs Poleca #53
Witajcie! Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was przegląd interesujących publikacji z obszaru “okołomarketingowego”. Jest sporo o komunikacji w social mediach, ale też trochę o sprzedaży internetowej. Zapraszamy do lektury 🤗 

🚀 Na start łapcie krótki artykuł od Comunicativo, w którym znajdziecie odpowiedź na pytanie, co warto przeanalizować, zanim założymy firmowe konta na Facebooku, LinkedInie czy Instagramie.

Zostań najlepszym opiekunem Uszatego! 🐶

Aplikuj

[KLIK]

🚀 Temat nieco powiązany z powyższym. Top Online piszą na temat zaangażowania użytkowników na Facebooku i kwestii, które wpływają na algorytm. Znajdziecie tu uniwersalne rady w kwestii skutecznego publikowania treści w tym social medium 😉

[KLIK]

🚀 Bluerank przygotowali kompleksową publikację na temat wychodzenia z reklamą na rynek międzynarodowy. O czym należy pamiętać i na co zwracać uwagę przy ekspansji zagranicznej? Sprawdźcie!
Są liczby, są screeny, są źródła.

[KLIK]

🚀 Fireart Studio częstuje pięcioma UX-owymi poradami na temat projektowania idealnych
e-commerce’owych podstron na mobile. Materiał jak zwykle zilustrowany pięknymi podglądami. [ENG]

[KLIK]

🚀 A z tego wpisu na blogu ’merce poznacie kilka praktycznych wskazówek, które mogą okazać się przydatne w procesach analitycznych związanych z wdrożeniem i rozwojem każdej platformy e-commerce.

[KLIK]

 

Jak zawsze czekamy na Wasze propozycje, co moglibyśmy umieścić w kolejnym zestawieniu!
A po więcej ciekawego contentu wpadajcie na naszego Facebooka! 🔥

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze