Rocket Jobs Poleca #54

Rocket Jobs Poleca #54
Po chwili przerwy wracamy z naszym przeglądem prasy internetowej 😉 W dzisiejszym RJP przeczytacie m.in. o kampaniach z youtuberami, o zwiększeniu widoczności sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania czy o brand hero jako najlepszym przyjacielu marki. Miłego!

🚀 Lektura tekstu od LifeTube prawdopodobnie przekona Was, że warto korzystać z siły influencer marketingu i że da się dzięki temu osiągać konkretne, mierzalne rezultaty! Nie przestraszcie się – wchodząc na stronę, w pierwszej chwili można pomyśleć, że to artykuł o tematyce kryminalnej 😄

[KLIK]

🚀 Dzięki artykułowi na blogu Shoper poznacie argumenty za prowadzeniem działań działania SEO zgodnych z zasadami dobrych PR-owych praktyk oraz dowiecie się, jak robić to skutecznie. Jak wiadomo, dobry content to podstawa!

[KLIK]

🚀 MU Interactive dzielą się z nami obszerną publikacją na temat o kwestii Brand Hero. Czym/kim powinien być? Czy każda marka powinna mieć swojego? Jak powinien wyglądać proces jego kreowania? Odpowiedzi znajdziesz po wejściu w poniższy link.

[KLIK]

🚀 Wiele firm nie przygotowało się na ogromne ograniczenia, jakie spadły wraz z koronawirusem i akcją #zostanwdomu. Estima Group podpowiada, jak w dobie kryzysu skutecznie pozyskać klientów w Internecie. Materiał zawiera cenne screeny z Google Analytics.

[KLIK]

🚀 I na koniec coś dla handlowców i menadżerów sprzedaży! Świeżutki tekst na blogu wrocławskiej firmy Casbeg traktuje o mierzeniu sprzedaży przy dużej ilości leadów. Co i w jakiej częstotliwości powinno się mierzyć? Przeczytajcie!

[KLIK]

Jak zwykle czekamy na Wasze propozycje, co moglibyśmy umieścić w kolejnym zestawieniu!
A po więcej ciekawego contentu wpadajcie na naszego Facebooka 🔥

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze