Rocket Jobs Poleca #58

Rocket Jobs Poleca #58

Czas na nasz kolejny przegląd merytorycznych publikacji z branży 💪 W tym wydaniu przeczytacie m.in. o korzystaniu z Google Signals, o istotnej roli influencerów czy o idealnie napisanych ofertach pracy. Miłej lektury! 🥰

🚀 Jak Google Signals rozszerza możliwości analizy ruchu? Co należy wiedzieć, żeby zgodnie z prawem zbierać dane użytkowników? Jak aktywować Google Signals? Dlaczego warto? Conversion stworzyli mega kompleksowy materiał na ten temat.

[KLIK]

🚀 Influencerzy – jak sama nazwa proroczo wskazuje – mają olbrzymi wpływ na zachowania swoich odbiorców. Jak mogą pomóc w Waszych biznesach? Dlaczego warto robić influencer marketing we współpracy z agencją? Sprawdźcie krótki tekst od CluePR.

[KLIK]

🚀 Jeśli rekrutujecie na Rockecie (zrymowało się!), to koniecznie przeczytajcie świetny artykuł, który nasza Aga napisała dla DevaGroup o tym, jak powinno wyglądać idealne ogłoszenie o pracę w branży kreatywnej. Znalazły się tam też dwa nasze memy!

[KLIK]

🚀 Co łączy media społecznościowe i dopaminę? Czy wszystkie działania oraz mechanizmy, które wykorzystują social media, są etyczne? Czy korzystanie z nich jest tak serio darmowe? Uszka w Barszczu zaserwowały przepyszny felieton.

[KLIK]

🚀 Nareszcie pozbyliśmy się pełnego goryczy 2020 roku, jednak warto poświęcić jeszcze jedną chwilę na refleksję nad istotnymi kwestiami, które się w nim zadziały. W tekście od Clearcode znajdziecie najpopularniejsze tematy związane z reklamą zautomatyzowaną i AdTech w 2020 roku. [ENG]

[KLIK]

 

Jeżeli chcecie, aby Wasz artykuł znalazł się w kolejnym zestawieniu, to dajcie znać na pawel@rocketjobs.pl 💪
A po nasze memy, pracówki i więcej contentu wpadajcie oczywiście na nasz fanpage 🔥

Źródło zdjęcia ilustrującego wpis: canva.com


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze