Rocket Jobs Poleca #59

Rocket Jobs Poleca #59

Nadlatujemy z kolejnym zestawieniem interesujących artykułów o tematyce powiązanej z marketingiem i sprzedażą. Dowiedzie się między innymi, jak możecie zwiększyć prędkość ładowania się Waszej witryny, jak zmapować ścieżkę zakupową klienta sklepu internetowego czy jak przygotować się do Walentynek!

🚀 Czym jest page speed? Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę kwestię? Co ma wpływ na szybkość ładowania się strony? Z czego korzystać do poprawy swojego web-performance? Odpowiedzi znajdziecie w solidnym tekście od Osom Studio.

[KLIK]

🚀 Chyba dla nikogo nie będzie niespodzianką fakt, że jedną z najważniejszych rzeczy w e-commerce jest ścieżka zakupowa klienta. Verseo w przystępny sposób tłumaczy, co ma na nią wpływ, z jakich kroków się składa i w jaki sposób ją badać.

[KLIK]

🚀 DataFeedWatch także porusza istotny temat związany ze sklepami internetowymi, a mianowicie – tytuły sprzedawanych produktów! Tę obszerną publikację w języku angielskim ilustrują świetne infografiki.

[KLIK]

🚀 Walentynki tuż tuż… Jak się na nie przygotować pod kątem marketingowym, by skraść serca swoich odbiorców? ❤️️ Przeczytajcie praktyczne porady i zainspirujcie się kilkoma przykładami, które zebrała Agencja Reklamowa ROXart.

[KLIK]

🚀 A teraz coś dla social media freaków – materiał o Stories na Instagramie, który zaserwował Monsoon. Znajdziecie w nim 7 ciekawych porad, jak wykorzystać instastories w codziennej komunikacji swojej marki.

[KLIK]

Chcecie, by Wasz tekst się tu pojawił? Napiszcie na pawel@rocketjobs.pl 💪
Przypominamy również, że trwa nasza akcja specjalna – szczegóły tutaj! 🔥

Źródło zdjęcia ilustrującego wpis: canva.com


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze