Rocket Jobs Poleca #61

Rocket Jobs Poleca #61

Witamy w kolejnym wydaniu naszego przeglądu branżowych artykułów. Tym razem mamy coś m.in. o Marketplace Facebooka, o skutecznym trafianiu do grupy docelowej czy o spadku widoczności witryn. Miłego czytania! 🙂 

🚀 Jak rozkochać w sobie fanów? My coś o tym wiemy 😀 Ale Bees & Honey podpowiadają, na co warto zwrócić uwagę, działając w social mediach czy jak zapewnić przyjazne środowisko do bezpośredniego dialogu z klientami. Materiał wspierają praktyczne przykłady „z życia” konkretnych marek.

[KLIK]

🚀  A skoro rozkochujemy w sobie fanów, to może oznaczać, że mamy sporą wiedzę o docieraniu do swojej grupy docelowej. Na blogu DevaGroup podzieliła się nią… nasza specjalistka od contentu! W pięciu krokach opisała podstawy skutecznego trafiania do potencjalnych odbiorców. Zapraszamy do lektury artykułu Agi.

[KLIK]

🚀 Dlaczego warto korzystać z facebookowego Marketplace’a? Jak umieścić tam swoje ogłoszenie? Co można tam sprzedawać? Ładny, zgrabny i wzbogacony o przydatne screenshoty tekst na ten temat zaserwowało Invette.

[KLIK]

🚀 To teraz czas na Instagrama. Social Lama pisze o potencjale InstaStories i pięciu intuicyjnych aplikacjach, które pomogą w tworzeniu estetycznych relacji. Publikacja może nie jest zbyt długa, ale wsparta grafikami obrazującymi każde z omawianych narzędzi.

[KLIK]

🚀 Na koniec coś o widoczności w Google, a mianowicie o niepożądanym zjawisku spadków danych rankingowych i statystycznych. Michał z ATOM AGENCY stworzył obszerny i merytoryczny artykuł, z którego dowiecie się m.in. jakie mogą być przyczyny spadku w wynikach wyszukiwania wybranych fraz w Google czy ruchu organicznego na stronie.

[KLIK]

Chcecie, aby link do tekstu z Waszego bloga pojawił się w następnym zestawieniu?
Śmiało dajcie znać na pawel@rocketjobs.pl 💪


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze