Rocket Jobs Poleca #62

Rocket Jobs Poleca #62

Dzień dobry! Jesteście ciekawi, co tym razem dla Was zebraliśmy? A więc będzie parę słów o algorytmie fejsa, o personalizacji ofert w e-commerce czy o optymalizacji kosztów w marketingu. Zapraszamy do lektury 🙂

🚀 Pracownicy marketingu i reklamy bardziej cenią bycie unikalnym, wyjątkowym i zawsze podążającym za najnowszymi trendami. Ale… “You are in advertising, nobody cares about advertising.” Ojej, no jak to?! Zajrzyjcie do dającego do myślenia i popartego badaniami artykułu, który niedawno zaserwował Dziadek do orzechów.

[KLIK]

🚀 Rok temu, z wiadomych przyczyn, wiele przedsiębiorstw zaczęło przyglądać się swoim wydatkom marketingowym znacznie bardziej krytycznie niż wcześniej… W publikacji, którą znajdziecie pod poniższym linkiem, Mateusz z wrocławskiej firmy Casbeg zebrał sześć sposobów na to, jak zoptymalizować i obniżyć koszty marketingu w swojej firmie.

[KLIK]

🚀 Branża e-commerce w ciągu pierwszego kwartału 2020 roku dokonała wzrostu, który w przedpandemicznych realiach zająłby… 10 lat! Z obszernego tekstu Fly on the cloud dowiecie się m.in., czym jest i jak działa usługa Recommendations AI, które firmy z niej korzystają, a przede wszystkim – ile to kosztuje i w jaki sposób może zwiększyć sprzedaż w Internecie.

[KLIK]

🚀 Co wpływa na algorytm Facebooka w 2021 roku? Dlaczego jedne posty pojawiają się wyżej nad innymi? Jak to wykorzystać? Na te pytania w swoim świetnym materiale odpowiada Marta z Cyrek Digital. Znajdziecie tam nie tylko jej dobre rady, ale i linki do przydatnych komunikatów od Marka Zuckerberga i jego ekipy 😉

[KLIK]

🚀 A na deser – dla odmiany nie artykuł, a przegląd rozmaitych kampanii zrealizowanych przez #DDOB, czyli polską społeczność twórców i influencerów. Niektóre z nich naprawdę mogą Was zaskoczyć, a być może i zainspirować!

[KLIK]

 

Chcecie, aby link do tekstu z Waszego bloga pojawił się w następnym zestawieniu?
Śmiało dajcie znać na agnieszka.zwolan@rocketjobs.pl 💪

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze