Rocket Jobs Poleca #65

Rocket Jobs Poleca #65

Cześć! Znów mamy dla Was 5 publikacji, których lekturę gorąco rekomendujemy 🔥 W tej odsłonie naszego cyklu m.in. coś o zasięgach na fejsie, o zjawisku zwanym livestream shoppingiem czy o budowaniu zaangażowania pracowników. Zapraszamy poniżej 🤗

🚀 Kiedyś wystarczyło przygotować i opublikować fajny post, a reakcje same szybowały w górę. Można było za pomocą samego „organica” osiągnąć naprawdę wiele, a reklamy były przede wszystkim dodatkiem dla tych, którzy mają budżet i chcą podkręcić sprzedaż. Dziś nie jest to już takie proste, ALE… A zresztą sami przeczytajcie w tym świetnym artykule od Cyrek Digital.

[KLIK]

🚀 Formuła telezakupów, ale w social mediach?! Taaak, pewnie nie raz widzieliście coś w tym stylu 😁 Czym dokładnie jest livestream shopping? Gdzie narodził się ten trend? Czy w Polsce ktoś już go wdrożył? Co do tego mają influencerzy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w krótkim materiale, zaserwowanym przez BrandBuddies.

[KLIK]

🚀 Czas na parę słów na temat reklam w Google. Cheepro w prosty i konkretny sposób tłumaczą, dlaczego warto promować tam swoje produkty i/lub usługi, jakie są rodzaje kampanii, o co chodzi z tym całym remarketingiem oraz na co należy zwracać uwagę. Wspominają także co nieco o YouTube!

[KLIK]

🚀 To może teraz coś bardziej z obszaru employer brandingu? Na stronie Enpulse znaleźliśmy ciekawy, obszerny tekst, poruszający kwestie związane z emocjonalnym zaangażowaniem pracowników. Jeżeli interesują Was takie elementy, jak świadomość misji i wizji, poczucie sprawstwa czy duma z miejsca pracy, to przeczytajcie koniecznie.

[KLIK]

🚀 A na deser – anglojęzyczny materiał szkoleniowy z podstaw SEO. Czym jest wyszukiwanie fraz kluczowych? Jaka jest jego rola? Jakich narzędzi warto używać? Tego i wielu innych przydatnych rzeczy dowiecie się z publikacji od Surfer SEO. Znajdziecie tam sporo użytecznych grafik, screenów, linków i „lifehacków” 🧐

[KLIK]  

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM 
➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage: ➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna: ➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama: ➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze