Rocket Jobs Poleca #66

Rocket Jobs Poleca #66

Czas na szybki przegląd branżowych artykułów, które w ostatnim czasie przykuły naszą uwagę. Znajdziecie tu kilka słów na temat tworzenia strategii PR, na temat lejka contentowego czy na temat online’owej sprzedaży produktów premium. Miłej lektury! 🥰

🚀 Prowly zaserwowało obszerną, merytoryczną publikację w języku angielskim, poruszającą kwestię strategii PR-owych. Oprócz wielu praktycznych porad i wskazówek, zawartych w niej jest sporo ciekawych cytatów od autorytetów w tej dziedzinie oraz przydatnych linków. Sprawdźcie sami, klikając poniżej.

[KLIK]

🚀 Czym jest tzw. lejek contentowy? Jak tworzyć treści, które będą skutecznie wspierać sprzedaż? Jak pokazać klientowi, że rozumiemy jego problemy i pomożemy mu je rozwiązać? Odpowiedzi na to pytania znajdziecie w materiale od Manley. Jeśli nie wiecie, czym są To-Fu, Mo-Fu i Bo-Fu, to zajrzyjcie koniecznie!

[KLIK]

🚀 Liczba konwersji, liczba leadów kwalifikowanych, poziom przychodu z istniejącej bazy klientów, ocena ruchu organicznego i płatnego, OR i CTR mailingów… Które wskaźniki są najważniejsze w marketingu B2B i dlaczego? Przeczytajcie tekst Karola z firmy SellWise.

[KLIK]

🚀 W jaki sposób sprzedawać produkty premium za pomocą Facebooka, Instagrama i SEO? Anglojęzyczny artykuł od Digiffic powinien rozwiać Wasze wątpliwości w tej kwestii. Wiedzę ilustrują pomocne screeny.

[KLIK]

🚀 Choć system reklamowy Google’a jest rozbudowany niczym włoski system podatkowy 😉 to Fabryka Marketingu ma dla Was parę sprytnych trików na usprawnienie sobie pracy. Spoiler: kierowanie pozytywne nie zawsze jest pozytywne!

[KLIK]

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze