Rocket Jobs Poleca #67

Rocket Jobs Poleca #67

Hello, znów przybywamy z rakietową rekomendacją przeczytania pięciu ciekawych publikacji. W tym wydaniu będzie m.in. o Google CSS, o błędach często popełnianych przez marketingowców czy o sposobach na zredukowanie stresu spowodowanego pracą. Życzymy przyjemnego surfowania! 🏄

🚀 Przyznamy szczerze, że gdyby przed lekturą artykułu od Performance Media nie kojarzyliśmy, czym jest .htaccess 😆 A okazuje się, że warto! Umożliwia on konfigurację rozmaitych funkcji. Jeśli więc chcecie wiedzieć na przykład, jak wpłynąć na konkretne zachowania serwera www Apache czy jakie może być zastosowanie pliku .htaccess w SEO, to koniecznie zajrzyjcie pod poniższy link.

[KLIK]

🚀 Firma Ladder słusznie stwierdziła, że zbyt wiele branżowych porad w necie opiera się na błędnych przekonaniach i przypuszczeniach, więc na swoim blogu zebrała kilka najbardziej rozpowszechnionych mitów growth marketingowych. Znajdziecie tu parę słów o budżetach, o testowaniu, o targetowaniu… Materiał jest napisany w języku angielskim.

[KLIK]

🚀 Innowacja w procesie gromadzenia i analizy danych? Google Analytics 4! To nowe narzędzie analityczne skupia się przede wszystkim na „podróży użytkowników od końca do końca”, a nie tylko na pojedynczych wskaźnikach np. dotyczących urządzeń czy segmentów. Chcecie wiedzieć więcej? Przeczytajcie merytoryczną publikację od 4real.

[KLIK]

🚀 A jak już jesteśmy przy google’owskich tematach, to może coś Google Shopping Comparison Service. Jak działa? Czy warto się na niego zdecydować? W jaki sposób można dzięki niemu obniżyć stawkę CPC nawet o 20%? Odpowiedzi na te pytania w krótkim tekście, który niedawno zaserwował ZnajdzReklame.pl 😊

[KLIK]

🚀 A na koniec może coś na rozluźnienie. Jak pokonać stres i zredukować napięcie? Medytacją! Worksmile podpowiada wprowadzenie jej jako benefit pracowniczy w firmach. Ponoć w ciągu roku popularność programów o charakterze medytacyjnym wzrosła w Polsce aż ponad 6,5-krotnie. Jeśli Was również interesuje ten temat, kliknijcie poniżej.

[KLIK]

PS. Korzystając z okazji, chcemy Was serdecznie zaprosić na nasz kolejny livestream!
Szczegóły wydarzenia i później także zapis z transmisji znajdziecie tutaj


📢 Zapraszamy także do naszych grup:

➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage: ➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna: ➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama: ➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze