Rocket Jobs Poleca #68

Rocket Jobs Poleca #68

Cześć! Lecimy z kolejnym przeglądem branżowych artykułów 🧐 Tym razem mamy dla Was coś na temat marketingowych ruchach podczas EURO 2020, efektywności reklam w radiu i telewizji czy podpisywaniu umowy o pracę przez Internet. Życzymy przyjemnej lektury i pysznej kawusi 🥰

🚀 Na początek kwestia, która zawsze wywołuje emocje u osób pracujących w sprzedaży, a mianowicie: przydzielanie leadów! Jak robić to dobrze? Na co zwracać uwagę? Czym jest round robin oraz jakie są wady i zalety tego systemu? Bartek Majewski z Casbeg napisał świetny artykuł, zilustrowany czytelnymi infografikami.

[KLIK]

🚀 To teraz coś na czasie. Nie jest tajemnicą, że EURO stymuluje wiele aktywności w gospodarce. Ale czy na pewno warto wykorzystywać marketingowy potencjał piłkarskich emocji? A jeśli tak, to w jaki sposób? Mateusz Bugalski z Cyrek Digital strzelił gola w postaci przyjemnego tekstu w tym temacie.

[KLIK]

🚀 Coraz częściej słyszymy, że reklamy radiowe i telewizyjne stają się reliktem przeszłości… Jednak nie jest to do końca prawdą! Na blogu Digiffic pojawił się krótki anglojęzyczny materiał z interesującymi danymi i przydatnymi spostrzeżeniami dotyczącymi promowania produktów i usług w różnych przekazu.

[KLIK]

🚀 Zdalne podpisanie umowy o pracę – czy to w ogóle jest możliwe? Okazuje się, że tak, i wcale nie musi być to trudne. Chociaż kodeks pracy mówi o umowie na piśmie, to jednocześnie nie przekreśla innych możliwości, a wręcz dopuszcza zawarcie jej w innej postaci. Szczegóły poznacie dzięki lekturze tekstu zaserwowanego przez firmę Pergamin

[KLIK]

🚀 Jaka jest różnica pomiędzy UX a UI? Dlaczego i w jaki sposób słaby user expierence zagraża współczynnikowi konwersji? Jakie nieoczywiste kwestie mogą wpłynąć na doświadczenie użytkownika? Odpowiedzi na te inne podobne pytania znajdziecie w świetnym anglojęzycznym materiale od Vue Storefront.

[KLIK]

PS. A przy okazji, chcemy polecić Wam udział w naszym livestreamie,
dotyczącym budowania brand experience w punkcie sprzedaży.
Szczegóły wydarzenia oraz transmisję znajdziecie tutaj


📢 Zapraszamy także do naszych grup:

➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage: ➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna: ➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama: ➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze