Rocket Jobs Poleca #69

Rocket Jobs Poleca #69

Co drugą środę częstujemy Was pięcioma linkami do ciekawych tekstów z branży. W tym wydaniu przeczytacie m.in. o tym, jak lider może udowodnić swoją skuteczność w zaangażowaniu i efektywności zespołu czy o planowaniu kampanii outdoorowej w dobie Internetu. Zapraszamy! 👇

🚀 Czy wynajęcie jednego billboardu reklamowego wystarczy, by potencjalni klienci zauważyli naszą markę? Na co należy zwrócić uwagę podczas planowania kampanii zewnętrznej? Jakich efektów można się po niej spodziewać? Odpowiedzi na te pytania w swoim artykule udziela Natalia ze ZnajdźReklamę.pl. Krótko i na temat!

[KLIK]

🚀 Na blogu Aliganza pojawiło się case study marki Jotex, oferującej przede wszystkim produkty do aranżacji wnętrz. Pod koniec 2020 roku firma otworzyła się na rynek europejski i… zmieniła oblicze marketingu w tej branży. Interesująca historia, ładne foty i nietuzinkowe pomysły? Wejdźcie w poniższy link i sprawdźcie sami ☺

[KLIK]

🚀 Solidny wpis o tym, jak lider może udowodnić swoją skuteczność w zaangażowaniu i efektywności zespołu, zafundowała Paulina z Leanpassion. Określenie celów strategicznych, używanie narzędzia 5R czy ustalenie misji, wizji i wartości to tylko niektóre z ważnych elementów, o którym przeczytacie w tym materiale.

[KLIK]

🚀 Jeśli szukaliście naprawdę kompleksowego poradnika na temat pracy zdalnej (szczególnie w startupach), to właśnie taki przygotowała firma Trustshoring. Skupiają się w nim na kluczowych domenach każdej firmy technologicznej – rozwoju oprogramowania, obsłudze klienta, sprzedaży i marketingu oraz zarządzaniu zespołem i projektami.

[KLIK]

🚀 A na koniec znów coś od Casbeg. Tym razem zaintrygował nas ich tekst na temat tworzeniu person (szczególnie w sprzedaży B2B). Dlaczego warto? Kto powinien uczestniczyć w tworzeniu? Co powinien zawierać opis persony? Jakie są narzędzia do ich tworzenia? To tylko niektóre z ważnych pytań, na które poznacie odpowiedzi dzięki lekturze.

[KLIK]

 


📢 Zapraszamy także do naszych grup:

➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage: ➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna: ➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama: ➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze