Rocket Jobs Poleca #70

Rocket Jobs Poleca #70

Hej, i znów przyszedł czas na szybki przegląd artykułów, które w ostatnim czasie nas zaintrygowały 🤔 Poniżej znajdziecie linki do materiałów na temat generowania leadów B2B, wdrożenia monitoringu pracowników czy… pozycjonowania witryn o tematyce erotycznej. Życzymy miłej lektury! 

Zostań najlepszym opiekunem Uszatego! 🐶

Aplikuj

🚀 Jakie problemy można napotkać podczas ustawiania kampanii w Google Ads, mających generować leady B2B? Digiffic przygotował ciekawe studium przypadku, zilustrowane przydatnymi screenami. Stworzenie odpowiedniego lejka, wykorzystanie remarketingu czy analiza ruchu na stronie to tylko przykłady praktycznych wskazówek, które znajdziecie po kliknięciu w poniższy link. [ENG]

[KLIK]

🚀 Nie jest tajemnicą, że marketing internetowy to współcześnie bardzo istotny sposób na ekspozycję towarów i usług. Czy warto więc zainwestować w płatną platformę e-commerce, czy jednak wystarczy skorzystać z tej darmowej? Tekst od Cyrek Digital w przystępny i przyjemny sposób opisuje „za i przeciw” obu tych opcji. 

[KLIK]

🚀 Na pewno kojarzycie pojęcie onboardingu pracownika, ale na czym polega profesjonalny onboarding klienta? Jak powinien wyglądać? Jakie procedury powinny wydarzyć się po zakontraktowaniu klienta? Sprawdźcie zestawienie dobrych praktyk, które sprawdzają się w przypadku Semahead!

[KLIK]

🚀 Czym jest monitoring komputera pracownika? Jaka jest jego rola? Czy warto go wdrożyć w swojej firmie? Co różni go od szpiegowania pracowników? Jakie narzędzia będą do tego najlepsze? Odpowiedzi w krótkim materiale, który zaserwowała firma Ekran System Polska.

[KLIK]

🚀 Empressia stworzyła mega obszerną i intrygującą publikacją na temat pozycjonowania stron erotycznych. Okazuje się, że ta branża ma duży potencjał, i owszem – SEO jest w niej dopuszczalne i powszechnie praktykowane. Tekst wzbogacony jest infografikami przedstawiającymi ciekawe dane.

[KLIK]


📢 Zapraszamy także do naszych grup:

➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage: ➡ https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna: ➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama: ➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze