Rocket Jobs Poleca #72

Rocket Jobs Poleca #72

Zapraszamy Was na kolejne zestawienie artykułów, które niedawno pojawiły się w internecie. Dotyczą one m.in. tego, jak skutecznie zarządzać zespołem, jak stworzyć skuteczny proces sprzedaży i go doskonalić, oraz jak wykorzystać chatbota do usprawniania obsługi i sprzedaży.

🚀 Czy zastanawialiście się kiedyś, czego biznes może się nauczyć od sportu? Dzięki materiałowi Leanpassion dowiecie się, że bardzo wiele! Rolę trenera można bowiem porównać do roli menadżera w biznesie.

[KLIK]

🚀 Facebook i Instagram ciągle nas zaskakuje swoim rozwojem. Nie tylko pod kątem nowości dla użytkowników, ale również dla firm. Która z tych platform jest więc lepsza dla e-commerce? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w materiale Cyrek Digital.

[KLIK]

🚀 Zastanawialiście się kiedyś, czy można jakoś usprawnić proces sprzedaży w Waszej firmie? A może dopiero będziecie go tworzyć? Materiał od Casbeg pomoże Wam go dokładnie zaplanować.

[KLIK]

🚀 Chatboty zaczynają odgrywać coraz większą rolę zarówno w sprzedaży, jak i obsłudze klienta. Zatem, jak sprawić, aby w tych dwóch zakresach sprawdzały się jeszcze lepiej? Wytłumaczy to Wam materiał od Semahead.

[KLIK]

🚀 Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Wasz sklep internetowy słabo konwertuje? Być może został on źle zaprojektowany, przez co nie jest dla użytkownika intuicyjny, a korzystanie z niego po prostu nie sprawia przyjemności, przez co klient nie decyduje się na zakup. Więcej cennych informacji o tym, jak UX wpływa na konwersję, znajdziecie w materiale Vue Storefront.

[KLIK]

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze