Rocket Jobs Poleca #73

Rocket Jobs Poleca #73

Jeśli tak jak my lubicie poszerzać swoją wiedzę o marketingu i nie tylko, to zapraszamy Was na lekturę artykułów, które poruszają takie tematy, jak influencer marketing, reklamy Google Ads, czy indeksowanie strony internetowej.

Zastanawialiście się kiedyś, po co i jak tworzyć artykuły sponsorowane? Z art. 4real.pl dowiecie się m.in. jak zaplanować publikację artykułu sponsorowanego, gdzie go umieścić, czy jakie znaczenie mają linki zamieszczone w materiale.

[KLIK]

🚀 To, w jaki sposób działa dana strona ma bezpośredni wpływ na to jak jest indeksowana. Indeksacja to z kolei proces, w którym zbierane są informacje o witrynie i przedstawiane w wyszukiwarce. Jednym słowem – jeśli nasza strona nie jest dobrze indeksowana, to nie widać jej wyników w wyszukiwarce. O kluczowych czynnikach wpływających na prawidłową indeksację strony internetowej przeczytacie w art. afterweb.

[KLIK]

🚀 Obecnie na rynku powstaje wiele nowych firm, ale jak się wybić wśród już istniejących, albo jak nie dać się wyprzedzić przez młodsze? Porady, jak się wyróżnić na tle konkurentów znajdziecie w publikacji od Casbeg.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się, jak zwiększyć sprzedaż dzięki Google Ads? Dzięki materiałowi Digiffic, gdzie na przykładzie oferty kursów zaprezentowano stworzenie skutecznej reklamy, te działania nie będą już dla Was problemem.

[KLIK]

🚀 Myślicie nad rozpoczęciem współpracy promocyjnej z influencerami? Takie działania są coraz bardziej popularne, ale nie ma co ukrywać, że wiążą się z pewnym ryzykiem. Wszystkie „za” i „przeciw” doskonale zaprezentowano w materiale Znajdzreklame.pl.

[KLIK]


Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze