Rocket Jobs Poleca #78

Rocket Jobs Poleca #78

Przychodzimy do was z kolejną dawką świeżych informacji o świecie marketingu i nie tylko, które ostatnio wpadły nam w oczy i szczerze zaciekawiły. Wśród nich m.in. porównanie content marketingu do… randki! Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy.

🚀 Tak jak już wspominaliśmy, ostatnio na nas zrobił wrażenie materiał o strategii treści, która przez Herodot została porównana do randek… i ma to sens! Dowiecie się m.in. o tym, jak stworzyć strategię treści, oraz dlaczego warto wziąć udział w warsztatach z jej opracowywania.

[KLIK]

🚀 Zastanawialiście się nad stworzeniem produktu cyfrowego, aby był przydatny i cieszył się zainteresowaniem użytkowników? W materiale Apptension znajdziecie wskazówki co do tego, jakie elementy w tym procesie są kluczowe… i nie chodzi jedynie o pomysł, choć oczywiście jest on podstawą każdego projektu.

[KLIK]

🚀 Jeżeli proces sprzedaży nie jest uporządkowany, często handlowcy mają większą trudność w zdobyciu klientów. Kluczowe może być np. złe prowadzenie rozmów. Firma Casbeg zebrała 11 artykułów, które pomagają usprawnić proces sprzedaży.

[KLIK]

🚀 Czy wiecie, że dzięki wyszukiwarce Google możecie kontrolować, gdzie pojawiają się wasze grafiki? To jednak nie koniec funkcji, które w sobie skrywa. Możecie też np. sprawdzić, gdzie pobrany przez was materiał graficzny już jest wykorzystywany. W materiale przygotowanym przez SEO4.net znajdziecie porady, jak krok po kroku wyszukać obraz w Google.

[KLIK]

🚀 Słyszycie marketing pokoleniowy i zastanawiacie się, jak tak naprawdę docierać do odbiorców z różnych pokoleń? To co może się wam wydawać problematyczne, może się stać również waszym wsparciem. Podział na grupy odbiorców może być m.in. wskazówką podczas tworzenia strategii contentu na stronę internetową. Więcej o marketingu pokoleniowym przeczytanie w materiale przygotowanym przez Sunrise System.

[KLIK]


Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze