Rocket Jobs Poleca #80

Rocket Jobs Poleca #80

Jak skutecznie docierać do odbiorców w różnych grupach wiekowych? Jak unikać błędów komunikacyjnych? A może interesujecie się SEO i zastanawiacie się, jak prawidłowo skonstruować URL? Na te i wiele innych pytań, odpowiedzi znajdziecie w  dzisiejszym przeglądzie ciekawych artykułów, które ostatnio udało nam się przeczytać.

 

🚀 Aby relacje międzyludzkie były udane, należy przede wszystkim postawić na odpowiednią komunikację. Jak więc unikać często powtarzanych błędów i jednocześnie stać się dobrym słuchaczem? Dowiecie się tego ze sprawdzonej listy Ted Talków przygotowaną przez Majorel.

[KLIK]

 

🚀 Słyszeliście już o marketingu pokoleniowym? To sztuka docierania do różnych grup wiekowych. Podział na generacje może się okazać prawdziwą kopalnią pomysłów do tworzenia kontentu na stronie internetowej czy social mediach. Ważne jednak, aby nie wpaść w pułapkę… stereotypów. Kilka ważnych rad na ten temat przygotowała firma SunriseSystem.

[KLIK]

 

🚀 Google Workspace Marketpace to platforma, na której znajdziecie aplikacje rozszerzające możliwości biurowe programów Google. Dzięki niej dostosujecie je do potrzeb własnej działalności, jak i ułatwicie funkcjonowanie całej firmy. Z jakich dodatków warto skorzystać? Ich przegląd znajdziecie w materiale Fly on the Cloud.

[KLIK]

 

🚀 Czy do tej pory zwracaliście uwagę na to, jak brzmi URL waszego tekstu? Jeśli nie, to duży błąd. URL jest bowiem jednym z czynników rankingowych SEO, jednak jego wygląd jest ważny nie tylko dla robotów Google, ale również dla użytkowników. W poradniku od Semahead znajdziecie garść najważniejszych informacji o tworzeniu adresów URL.

[KLIK]

 

🚀 Co wpływa na spadek efektów sprzedaży? Jest to m.in. nieuporządkowany proces. Jak zatem go usprawnić? W materiale przygotowanym przez firmę Casbeg znajdziecie porady m.in. o tym, jak kwalifikować leady czy jak badać potrzeby klientów.

[KLIK]


Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze