Rocket Jobs Poleca #81

Rocket Jobs Poleca #81

Przychodzimy do was z kolejnym przeglądem ciekawych materiałów, które znaleźliśmy w ostatnich dniach. Przeczytacie w nich m.in. o tym, czym jest plan marketingowy; dlaczego ważna jest strategia treści. Zobaczcie, jakie jeszcze propozycje artykułów poszerzających wiedzę z zakresu marketingu i sprzedaży udało nam się znaleźć.

🚀 Na rynku B2B duże znaczenie ma strategia, która nierzadko decyduje o tym, czy dana firma odniesie założone cele i osiągnie sukces. Dzięki materiałowi przygotowanemu przez DigitalKod dowiecie się, co to jest plan marketingowy, dlaczego warto go tworzyć, oraz jak to zrobić.

[KLIK]

🚀 Niebywale ważna w działaniach jest także strategia treści, co potwierdzają badania. Jak zatem odpowiednio ją przygotować i dlaczego jest podobna do… randek? Tę wiedzę z kolei znajdziecie w materiale przygotowanym przez HeroDOT.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się nad stworzeniem produktu cyfrowego i myślicie jak sprawić, aby naprawdę był dobry? Oczywiście podstawą jest pomysł, ale to nie wszystko. Istotna jest chociażby… prostota. Brzmi ciekawie? Kompendium wiedzy na ten temat znajdziecie w materiale przygotowanym przez Apptension.

[KLIK]

🚀 Jak przebiega proces zakupowy? Z jakimi problemami w jego trakcie możecie się spotkać, oraz jakie są typy konkurentów? Dogłębną analizę tego, z kim konkurujemy w procesie zakupu przygotowała firma Casbeg.

[KLIK]

🚀 Jeśli jeszcze nie wiecie, co jest Lead Nurturing, to koniecznie sprawdźcie materiał przygotowany przez agencję Semahead. Dowiecie się z niego m.in. jak zaplanować dobry Lead Nurturing, jakie korzyści może przynieść, a także znajdziecie kilka szablonów.

[KLIK]


Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze