Rocket Jobs Poleca #82

Rocket Jobs Poleca #82

Czas na kolejną dawkę wiedzy z zakresu marketingu. Wśród artykułów, na które niedawno trafiliśmy pojawiły się te o tematyce rebrandingu, rozwoju technologicznego czy chociażby wyszukiwarki obrazów. Brzmi ciekawie? Sprawdźcie, co jeszcze interesującego znalazło się w naszym przeglądzie.

 

🚀 Zastanawialiście się, czym w ogóle jest rebranding firmy? W materiale przygotowanym przez SunriseSystem znajdziecie kompendium wiedzy na ten temat. Poruszono w nim m.in. kwestie tego, jak się przygotować do rebrandingu i jak go komunikować.

[KLIK]

🚀 Czy satysfakcja klienta może być większa dzięki… technologii? Okazuje się, że tak. Dzięki odpowiednim narzędziom, obsługa klienta będzie po prostu łatwiejsza, sprawniejsza, a co za tym idzie, również na wyższym poziomie, przez co poziom zadowolenia z usług będzie rósł. Zatem z jakich udogodnień technologicznych warto skorzystać? Znajdziecie je w materiale przygotowanym przez Monterail.

[KLIK]

🚀 Szczególnie koniec i początek roku to moment, w którym firmy wyznaczają sobie cele marketingowe. Jak zrobić to prawidłowo? Na czym się skupić? Doskonale pokazuje to materiał przygotowany przez firmę Casbeg.

[KLIK]

🚀 Wiecie, że dzięki wyszukiwarce grafiki Google możecie sprawdzić, kto jeszcze używa zdjęcia, które również chcecie wykorzystać? Co więcej, pozwala również na zweryfikowanie, czy waszych zdjęć ktoś przypadkiem nie używa bezprawnie. Jak skorzystać z tej funkcji? Tego dowiecie się z materiału od Seo4.net.

[KLIK]

🚀Obecnie istnieje wiele agencji eCommerce. Jak więc zachować pozycję znaczącego gracza? Z pomocą przychodzi dopasowany zestaw narzędzi eCommerce, dzięki któremu działalność również stale się rozwija. Jeśli więc jeszcze nie słyszeliście o koncepcji „headless commerce”, to sprawdźcie, co na ten temat przygotowała firma Vue Storefront.

[KLIK]

 

 

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze