Rocket Jobs Poleca #83

Rocket Jobs Poleca #83

Gdzie zamieszczać reklamę video, aby przynosiła najlepszy wynik? Jak szukać w Google? Jak utrzymać dobrą jakość obsługi klienta? Aż wreszcie… jak wypoczywać, a w zasadzie siedzieć i jednocześnie dawać ulgę plecom? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym przeglądzie ostatnio spotkanych, najciekawszych materiałów.

🚀 Długa praca przy biurku u niektórych może powodować bóle kręgosłupa. Dzieje się tak, ponieważ siedząc, prawie dwukrotnie bardziej obciążamy kręgosłup niż podczas stania. To właśnie dlatego coraz więcej firm interesuje się zakupem fotela masującego do biura. Pojawia się więc pytanie, jaki wybrać i gdzie go postawić.
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale Rest Lords.

[KLIK]

🚀 Wydawać by się mogło, że każdy potrafi wyszukiwać hasła w Google, ale czy wiecie, że można to robić dokładniej, a co za tym idzie, zaoszczędzić sporo czasu? W materiale Seo4 znajdziecie kilka przydatnych wskazówek, komend i przykładów wyników.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się, jak utrzymać wysoką jakość obsługi zajmując się 3 mln klientów? Podstawą biznesu jest szybka i fachowa reakcja na potrzeby. Okazuje się, że pomocne w tym może być wprowadzenie testów wiedzy dla konsultantów. Testportal przygotował najważniejsze informacje na ten temat.

[KLIK]

🚀 Jak zwiększyć sprzedaż i poprawić wyniki marketingowe w 2022 roku? Warto sprawdzić 10 najpopularniejszych wpisów na blogu firmy Casbeg. Wśród nich znajdziecie m.in. informacje o tym, jak rozpoznać czy potrzebujecie dyrektora operacyjnego, czy jak skutecznie prowadzić negocjacje.

[KLIK]

🚀 Video rośnie w siłę. Dlatego też od lat, coraz chętniej ta forma jest wykorzystywana w reklamie. Dawniej najwięcej tego formatu oglądaliśmy w telewizji, ale teraz jest dużo więcej przestrzeni na jego wykorzystanie. Gdzie więc zamieszczać reklamę video i jak powinna ona wyglądać? Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziecie w materiale przygotowanym przez CyrekDigital.

[KLIK]

 

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze