Rocket Jobs Poleca #85

Rocket Jobs Poleca #85

Przychodzimy do Was z kolejnym przeglądem ciekawych materiałów, które znaleźliśmy w ostatnich dniach. Wśród nich m.in. o tym, który komunikator najlepiej połączy zespół, czy da się pogodzić oczekiwania pracowników i pracodawców oraz poradnik, jak zwiększyć współczynnik konwersji.

🚀 Google Meet czy Microsoft Teams – z którego z tych komunikatorów korzystacie? A może dopiero zastanawiacie się nad jego wdrożeniem? Jakie są ich podobieństwa? Jakie mają limity? Jak wypadają pod kątem dostępności i łatwości w obsłudze? Tego wszystkiego i wiele innych cekawostek dowiecie się z materiału przygotowanego przez FOTC.

[KLIK]

🚀 W zależności od tego, jaki rodzaj działalności prowadzimy, cele konwersji mogą być różne, ale mimo wszystko można wyodrębnić jeden wspólny – sprawienie, aby użytkownik wrócił na naszą stronę. Porady, jak sprawić, aby nowy klient stał się stałym użytkownikiem serwisu/sklepu znajdziecie w materiale przygotowanym przez Semahead.

[KLIK]

🚀 Ostatnie dwa lata sprawiły, że sprzedaż internetowa gwałtownie wzrosła. E-commerce ciągle dynamicznie się rozwija. Wiąże się to również z rozwojem sieci kurierskich, jak i form płatności. Jak zatem przy takiej dynamice prawidłowo dokonywać pomiarów i analiz naszego biznesu? Sprawdźcie w materiale od Casbeg, co warto mierzyć w e-commerce.

[KLIK]

🚀 Pandemia zmieniła nie tylko nasze podejście do zakupów, ale przede wszystkim również do modelu zatrudnienia. Wiele osób teraz sobie nie wyobraża chociażby powrotu do pracy w biurze. Zmiany te mają wpływ m.in. na relacje pracownik-pracodawca. Na ile da się pogodzić oczekiwania tych dwóch stron? O pracy zdalnej, elastyczności i zaufaniu znajdziecie informacje w materiale Leanpassion.

[KLIK]

🚀 Zasoby ludzkie są niezwykle ważne w każdej firmie. Im lepszy zespół, tym większa szansa na zdobycie przewagi nad konkurencją, ale nie zawsze mamy możliwość zatrudnienia na stałe osoby, którą chcielibyśmy mieć w zespole. Wtedy z pomocą przychodzi outsourcing HR. Jednak jakie problemy mogą się pojawić mimo wszystko i jak je rozwiązać? Odpowiedzi znajdziecie w materiale przygotowanym przez firmę Herodot.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze