Rocket Jobs Poleca #89

Rocket Jobs Poleca #89 Rocket Jobs Poleca

Czas na kolejny przegląd interesujących publikacji, które w ostatnim czasie pojawiły się w sieci. Dotyczą nie tylko marketingu, ale także organizacji pracy. Sprawdźcie 5 propozycji, które warto przeczytać.

 

🚀 Niezależnie od tego, jaką funkcję w życiu zawodowym pełnimy, bardzo ważną umiejętnością jest dawanie feedback’u. Ważny jest nie tylko temat, ale także sam sposób przekazywania informacji zwrotnej. Zatem jak prawidłowo udzielać feedback’u? Sprawdźcie w materiale przygotowanym przez firmę Majorel.

[KLIK]

 

🚀 Słyszeliście o pojęciu „infinite scroll”? To sposób ładowania treści, lecz w odróżnieniu od paginacji, nie polega na dzieleniu tekstu na strony i ich przełączaniu, ale na stałym, automatycznym wczytywaniu materiałów. Jakie są jego wady i zalety tego rozwiązania i czy warto z niego korzystać? Tego dowiecie się z materiału przygotowanego przez Semahead.

[KLIK]

 

🚀 W niektórych firmach praca zdalna stała się codziennością i nie myślą o całkowitym powrocie do pracy w biurach. Częstym rozwiązaniem jest więc praca hybrydowa. Nadal łączy się to z częstym rozmowami online. Jak efektownie je przeprowadzać? Sprawdźcie 10 sposobów na to, aby spotkanie online było efektywne od FOTC.

[KLIK]

 

🚀 Pracujecie w dziale sprzedaży i cały proces bardzo się dłuży? Klienci zwlekają z odpowiedzią na ofertę, analizują konkurencję. Jak sprawić, aby cykl sprzedaży był krótszy? Przeczytajcie poradnik przygotowany przez markę Casbeg.

[KLIK]

 

🚀 Czy spotkaliście się z pojęciem „User Generated Content”? To treści dotyczące marki, które są tworzone przez samych konsumentów w sieci. Ma to swoje wady i zalety. Czy zatem ten content warto wykorzystać w strategii marketingowej? Sprawdźcie informacje na ten temat przygotowane przez SEO4.net.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze