Rocket Jobs Poleca #90

Rocket Jobs Poleca #90

Przed nami kolejny przegląd ciekawych artykułów, które w ostatnich tygodniach pojawiły się w sieci. Znaleźliśmy m.in. materiał, który pomoże handlowcom w odpowiedzi na kluczowe pytanie: „Co robić, gdy klient ma wątpliwości co do ceny?”. Sprawdźcie, co jeszcze warto przeczytać.

🚀 Jeśli pracujecie w dziale handlowym, na pewno choć raz spotkaliście się ze stwierdzeniem klienta, że cena jest za wysoka, lub ktoś inny przedstawił tańszą propozycję. Sprawdźcie porady od Casbeg, co robić, kiedy klient ma wątpliwości co do ceny.

[KLIK]

🚀 Na pewno korzystając z Facebooka nie raz natknęliście się na reklamy, które Was nie interesują. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nad materiałami, które nam się wyświetlają w tym medium można zapanować. Wystarczy zmienić swoje preferencje reklamowe w ustawieniach. Sprawdźcie, jak to zrobić dzięki materiałowi przygotowanemu przez Semahead.

[KLIK]

🚀 Czy w Waszej firmie korzystacie z hurtowni danych? Obecnie mało które przedsiębiorstwo decyduje się na podejmowanie decyzji jedynie na podstawie intuicji. Pracę znacznie ułatwiają hurtownie danych, czyli systemy analityczne, które pomagają w podejmowaniu odpowiednich kroków. Dlaczego warto posiadać tę w chmurze Google? Dowiecie się tego z materiału stworzonego przez FOTC.

[KLIK]

🚀 Spotkaliście się z zagadnieniem dostępności interfejsu użytkownika? Dlaczego jest ona tak ważna? Jakie problemy najczęściej z tym występują? Kompendium wiedzy na ten temat znajdziecie w materiale przygotowanym przez Vue Storefront.

[KLIK]

🚀 Słyszeliście o darmowym komunikatorze, jakim jest Telegram? Czy możliwe jest prowadzenie z jego pomocą działań marketingowych? Sprawdźcie najważniejsze informacje na ten temat, które zebrano w materiale przygotowanym przez Digiffic.

[KLIK]

_______________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze