Rocket Jobs Poleca #93

Rocket Jobs Poleca #93

Po raz kolejny przychodzimy do Was z zestawieniem interesujących materiałów z branży. Wśród nich znalazł się artykuł choćby o tym, dlaczego warto zatrudnić agencję reklamową, czy o 6 najczęściej występujących problemach w content managemencie. Zapraszamy do lektury.

🚀 Jednym z często pojawiających się pytań w głowie właścicieli firm jest to, czy należy zatrudnić agencję reklamową. Zalety takiego rozwiązania znajdziecie w materiale przygotowanym przez Happy Parrots.

[KLIK]

🚀 Zajmujecie się content marketingiem i zdarza się, że toniecie w gąszczu pytań, terminów, poprawek? Czasem można z tego powodu stracić głowę, ale jednak są skuteczne rozwiązania, które można wcielić w życie, aby efektywność codziennej pracy uległa poprawie. Dowiecie się tego z materiału przygotowanego przez Semahead.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się nad karierą jako specjalista SEO i myślicie o tym, jak wygląda dzień pracy w tym zawodzie? To zagadnienie szczegółowo wyjaśniono w materiale przygotowanym przez Sunrise System.

[KLIK]

🚀 Prowadzicie sklep internetowy, który jest odpowiednio zopytmalizowany pod względem UX, działania seo są prawidłowo prowadzone, a na dodatek wykorzystujecie Google ADS oraz media społecznościowe i wydaje się Wam, że już nic więcej nie możecie zrobić dla swojej marki? Otóż są jeszcze sposoby na wzmocnienie tych działań. Znajdziecie je w materiale przygotowanym przez Netmove.

[KLIK]

🚀 Instagram się nie zatrzymuje i chcąc dorównać swojej konkurencji, a nawet ją wyprzedzić, musi wprowadzać zmiany, aby zatrzymać użytkowników. Co zmieniło się w ostatnich tygodniach? M.in. treści na feedzie pojawiają się w kolejności chronologicznej. W materiale Frank&Greg znajdziecie inne nowości, które ostatnio zostały wprowadzone na Instagramie.

[KLIK]

_____________________________________________________________________________________________

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze