Rocket Jobs Poleca #95

Rocket Jobs Poleca #95

Trendy na rynku pracy ciągle się zmieniają. Na szczęście na RocketJobs Poleca regularne przeglądy najciekawszych materiałów internetowych są niezmienne. Jeśli interesuje Was, jakie wydarzenia królowały w marketingu internetowym w tym roku oraz jak radzić sobie ze zmianami technologicznymi, zajrzyjcie koniecznie do naszego przeglądu!

🚀 Śledzicie z zapartym tchem, co się dzieje w świecie marketingu? Sunrise System przybliża nam najważniejsze wydarzenia marketingu internetowego w tym roku. Sprawdźcie sami, jakie innowacje pojawiły się w mediach społecznościowych oraz, czego możemy dowiedzieć się z raportu Mety!

[KLIK]

🚀 Multitask Unified Model- w skrócie MUM. O tym, jak dana technologia, zapowiedziana przez Google już w maju 2021 roku, zrewolucjonizuje wyszukiwania w Google poinformował nas SEO4.net.

[KLIK]

🚀 Zmiany zawsze przychodzą z pewnym wysiłkiem. Nawet tak prozaiczne, jak migracja do nowego środowiska pracy. O tym, na czym polega
i w jaki sposób radzić sobie z przeniesieniem z poprzedniego narzędzia do Google Workspace opowiada firma
FOTC.

[KLIK]

🚀 Skoro już jesteśmy przy temacie funkcjonowania w internetowej rzeczywistości, warto zapoznać się z krótkim poradnikiem CASBEG, który uczy prawidłowego korzystania ze Slacka, żeby nie wytracać produktywności w firmie. Dzięki poradom zamieszczonym w tekście dowiecie się, jak można przeciwdziałać nieustannemu świeceniu się charakterystycznego okienka.

[KLIK]

🚀 Kluczem do zaangażowania jest natomiast właściwe przywództwo. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak ocena lidera może wpłynąć na satysfakcję pracowników oraz, jakie stereotypy wobec zarządzania występują w środowisku biznesowym, powinniście obowiązkowo zajrzeć do artykułu Leanpassion.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia: Unsplash@Guillermo Ferla

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze