RocketJobs Poleca. O co chodzi z Lorem ipsum i jaka jest rola mentora?

RocketJobs Poleca. O co chodzi z Lorem ipsum i jaka jest rola mentora?

RocketJobs Poleca wraca do was ze zbiorem najciekawszych artykułów branżowych! Jeżeli z zapartym tchem czekaliście na hity tego tygodnia, z pewnością nie będziecie rozczarowani. W najnowszym przeglądzie dowiecie się m.in. co łączy Michała Szpaka z Lorem ipsum; czy słynny błąd 404 może odbić się na wizerunku marki oraz poznacie niuanse
inter-mentoringu. Sprawdźcie sami!

Jak co tydzień w RocketJobs Poleca przygotowaliśmy dla was przegląd branżowych artykułów, które rozjaśnią wam różne zagadnienia oraz wzbogacą o wiedzę przydatną w pracy. Największe wpadki marketingowe, meandry Google Analytics 4 oraz jaka jest rola mentora – tego dowiecie się z naszego zestawienia najciekawszych materiałów.

RocketJobs Poleca:

O co chodzi z Google Analytics 4?

🚀Przyzwyczajamy się do używanych w pracy narzędzi komputerowych do takiego stopnia, że moglibyśmy nazwać się praktycznie specjalistami w ich zakresie. Z pomocą w przełamaniu tej rutyny i monotonii wiernie przychodzą aktualizacje oraz nowe wersje oprogramowania. Podobny los spotkał Google Analytics. GA4 zawiera wiele nowych funkcjonalności, które nie każdemu wydadzą się intuicyjne. W celu uniknięcia błędów w konfiguracji koniecznie należy zapoznać się z materiałem opublikowanym przez Semahead.

[KLIK]

Największe wpadki marketingowe

🚀Marketing jako podstawowa dźwignia sprzedaży oddziałuje na konsumentów w ogromnym stopniu. Niemniej, błędy zdarzają się każdemu, nawet największym profesjonalistom, a osiągnięty wpływ może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Kilku handlowych tytanów poważnie się o tym przekonało, wypuszczając na rynek kampanie, które nie przypadły do gustu opinii publicznej. Firma 4Real przedstawia nam skrót największych marketingowych wpadek, przy których odbiorcy poczuli się brutalnie oszukani lub szczerze zniesmaczeni.

[KLIK]

Powolna strona jest jak horror

🚀Oczy są zwierciadłem duszy, tak więc co jest oczami marki internetowej? Oczywiście ich strona! Wbrew powszechnej opinii na odbiór strony wpływa nie tylko jej treść czy szata graficzna, lecz również płynność ładowania. Według ankiety przeprowadzonej przez Eggplant, 80% internautów uważa, że powoli ładująca się strona mobilna jest bardziej frustrująca niż jej czasowe wyłączenie. Co więcej, badania neurologiczne wskazują, że poziom stresu przy powoli ładującej się stronie jest podobny do tego przy oglądaniu horrorów. Po więcej ciekawostek oraz rozwiązania dotyczące optymalizacji sięgnijcie do artykułu Vue Storefront.

[KLIK]

Error 404

🚀Pozostając w temacie stron internetowych, okazuje się, że na wizerunek naszej firmy mogą wpływać nawet czynniki pozornie niezależne. Ilu z nas zastanowiło się kiedykolwiek, jak na odbiór ze strony konsumenta oddziałuje strona z Błędem 404? Chociaż jej podstawowym celem jest poinformowanie odbiorcy o wystąpieniu błędu, to dobrze zaprojektowana może pełnić wiele dodatkowych funkcji. O tym, jak prezentuje się atrakcyjny wizualnie lub humorystyczny design strony z Błędem 404 opowie nam Seo4.net.

[KLIK]

Kim jest mentor?

🚀W życiu potrzebujemy wzorców, pewnych idoli, którzy swoją postawą pokazują nam dalszą drogę działania. Ta sama zasada dotyczy życia zawodowego. Mentoring jest jedną z najefektywniejszych metod nauki, ponieważ skupia się na praktyce i ocenie indywidualnej. O tym, kim jest mentor, jaką rolę spełnia oraz jakie procesy może wspierać inter-mentoring dowiecie się z tekstu firmy Majorel.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia: Unsplash@Parastoo Maleki

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze