Ruszył konkurs „Your career – your choice!”

Ruszył konkurs „Your career – your choice!”

Firma Media Choice uruchomiła konkurs, w którym nagrodą główną jest płatny staż, dedykowany studentom oraz absolwentom uczelni wyższych. Dzięki niemu możliwe będzie nie tylko poznania specyfiki pracy jednego z najlepiej ocenianych niezależnych domów mediowych w Polsce (wg raportu Media & Marketing Polska 2020), ale także zdobycie cennego doświadczenia w obszarze planowania i realizacji kampanii reklamowych. 

Konkurs jest głównym elementem programu stażowego, który stwarza możliwość wyboru własnej ścieżki rozwoju, zgodnej z indywidualnymi zainteresowaniami. W ramach trzymiesięcznego stażu możliwe będzie poznanie „od środka” wszystkich działów domu mediowego, a więc obszarów związanych z planowaniem i zakupem mediów, client service, new business oraz zarządzaniem i administracją danych. 

Dlaczego warto? 

Staż daje możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w realizacji wizerunkowych i efektywnościowych kampanii reklamowych, zarówno online, jak i offline. Codzienna praca w gronie certyfikowanych (m.in. status Google Partner Premier i Facebook Marketing Partners) specjalistów Media Choice to możliwość nauki pod okiem najlepszych. – Stale otrzymujemy aplikacje od studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie i odbyć staż w jednym z działów naszej firmy. Pomyśleliśmy, że warto wykorzystać ten potencjał, wybrać najlepszych kandydatów i dać im możliwość dalszego rozwoju w wybranym kierunku. Ważne jest kryterium wyboru – nie na podstawie CV czy listów motywacyjnych, ale poprzez konkurs projektów, w którym studenci mogą pokazać swoją kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia – mówi Roksana Kasprzak-Dymarska, Head of Media Planning & Partner w Media Choice. Firma od lat specjalizuje się w działaniach reklamowych dla branży deweloperskiej, FMCG i beauty, a w gronie klientów może wymienić takie marki jak Pizza Hut, Burger King, Dom Development, Staropolanka czy BROS. 

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować krótką prezentację, przedstawiającą ogólny plan kampanii reklamowej ulubionej marki. Wszystkie prace będą oceniane przez kilkuosobowe jury.
– Chcemy sprawdzić, jak młode osoby podchodzą do jednego z podstawowych zadań, czyli planowania działań reklamowych. Nie wymagamy doświadczenia, chcemy raczej sprawdzić ogólne umiejętności w zakresie strategicznego myślenia oraz zdolność przedstawiania swoich pomysłów w prezentacji. Zostawiamy też dowolność w zakresie ilości slajdów, formatów oraz użytych narzędzi. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawsze, a ich autorom zaoferujemy płatny staż – dodaje Roksana Kasprzak-Dymarska. Etap zbierania zgłoszeń potrwa do 11.11.2020. W połowie listopada rozpoczną się finalne spotkania z autorami najciekawszych prezentacji. Dla najlepszych stażystów przewidziano możliwość podjęcia stałej współpracy. . 


O firmie

Media Choice – dom mediowy zajmujący się strategicznym planowaniem, kreacją oraz kompleksową obsługą projektów reklamowych, zarówno online, jak i offline. Zespół doświadczonych specjalistów, który na co dzień realizuje efektywnościowe i wizerunkowe kampanie w zakresie reklamy online. W swoich działaniach wyróżnia się optymalnym łączeniem komunikacji w kanałach digital, jak również planowania i zakupu mediów tradycyjnych. Od lat specjalizuje się w kampaniach dla branży gastronomicznej, FMCG, deweloperskiej, ogrodniczej oraz beauty. Firma posiada status Partnera Premium Google oraz Facebook Marketing Partner, świadczące o najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwie prowadzonych działań. W ostatnim roku zdobyła prestiżowe wyróżnienia, m.in. w konkursie Golden Arrow w kategorii digital marketing – SEM. W ogólnopolskim badaniu efektywności domów mediowych magazynu Media & Marketing Polska 2020 Media Choice zdobył wysoką punktację w zakresie oceny zadowolenia klientów.


📢 Zapraszamy do naszych grup:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze