Ruszyła kolejna kampania Shopee! Tym razem bohaterowie tańczą do „Kaczuszek”

Ruszyła kolejna kampania Shopee! Tym razem bohaterowie tańczą do

Z marką Shopee tańczyliśmy już do „Baby Shark”, potem do „Macareny”, a teraz będziemy się ruszać do kultowych „Kaczuszek”? Sprawdźcie nową kampanię Shopee.

W najnowszym spocie Shopee promowana jest wakacyjna oferta wyprzedaży, która trwa od 20 czerwca do 7 lipca. Klienci otrzymują m.in. darmową dostawę.

Akcja spotu najpierw toczy się na plaży. To właśnie tam mama z synem zaczynają tańczyć do popularnych „Kaczuszek”. Kolejno akcja przenosi się w góry oraz do parku, czy do ogrodu, gdzie bohaterowie śpiewają m.in.:

Na Shopee-pi-pi-pi masz darmowe dostawy,
Zawsze na Shopee-pi-pi-pi-pi
Rzeczy za jeden złoty i najlepsze oferty
Zawsze na Shopee-pi-pi-pi-pi

Czy najnowsza kampania Shopee będzie takim hitem jak choćby „Baby Shark”?

Jedno jest pewne – dzięki wykorzystaniu popularnych melodii, każda kampania dodatkowo zapada w pamięć. Pierwsza z nich miała ogromne zasięgi, a internauci wręcz zaczynali na nią narzekać, ponieważ przysłowiowo „wyskakiwała z lodówki”. Z tego jednak wynika także fakt, że każda następna kampania Shopee przykuwa zainteresowanie – konsumenci chcą nie tylko sprawdzić promocje, ale także posłuchać nowej wersji klipu, który wybrała platforma. Jest w tym jakiś sposób:)

Co to jest Shopee?

Shopee to platforma zakupowa należąca do koncernu Sea Limited z Singapuru. W Polsce pojawiła się jesienią 2021 roku. Podstawą jej działania jest gwarancja bezpiecznych zakupów – pieniądze za towar sprzedawca otrzymuje dopiero wtedy, kiedy odbiór towaru zostanie potwierdzony przez kupującego. Na platformie znajdziemy przedmioty z 26 kategorii.

____________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: YouTube

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze