Tigers United 3

Tigers United 3

Tigers United to wirtualna konferencja, której organizatorem jest agencja Tigers (do niedawna – Social Tigers). Celem wydarzenia ma być wspólna nauka, wzajemne poznawanie się ludzi z branży i dobra zabawa z elementami rywalizacji. Poprzednie dwie edycje Tigers United zgromadziły ponad 2500 osób, pomogły nawiązać setki znajomości i zdobyć wiedzę od sprawdzonych ekspertów. Wydarzenie zaplanowane na 12 marca odbędzie się w formule on-line.

Tigers United 3 to jeszcze większe możliwości uzyskane dzięki nowoczesnej, dedykowanej platformie eventowej. W dniu konferencji odbędzie się 10 prelekcji oraz równolegle ponad 20 sesji mentorskich. Podczas wydarzenia organizatorzy zaplanowali również dwa bloki poświęcone na speed networking. Algorytm będzie proponował dwójce uczestników spotkanie, choć tylko od nich zależy, czy będą chcieli się ze sobą połączyć. To nowatorska formuła, która na tę skalę zostanie wykorzystana po raz pierwszy w Polsce!

Wydarzenie skierowane jest do freelancerów, przedsiębiorców i specjalistów związanych z marketingiem o bardzo zróżnicowanym doświadczeniu; program został przygotowany z myślą zarówno o osobach początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.  

Skondensowane prelekcje będą dotyczyć strategii, social mediów, SEO, influencer marketingu, TikToka, e-commerce, Google Ads, content marketingu czy budowania społeczności.

W roli prelegentów wystąpią: Franciszek Georgiew, Maria Biernacka, Łukasz Chwiszczuk, Rafał Ferber, Ola Musiał, Kinga Edwards, Olga Dąbrowska, Melania Wawrzyniak, Paweł Szymoniak, Paweł Gontarek, Łukasz Kosuniak.

W sesjach mentorskich przez określony czas będzie można zadać dowolne pytanie mentorom. To sprawdzeni i polecani eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem z obszaru marketingu, biznesu i zawodu marketera.

W roli mentorów wystąpią: Oskar Wojciechowski, Adam Bartkiewicz, Michał Reda, Ania Karcz-Czajkowska, Kacper Duras, Adrian Gamoń, Bartosz Mazur, Adrian Martinez, Dominik Cisoń, Wojciech Biendzio, Łukasz Chwiszczuk, Jolanta Piela, Grzegorz Górzyński, Szymon Słowik, Konrad Chowratowicz, Arkadiusz Szczudło, Filip Pabisek, Jakub Gołębiowski, Ania Rek, Dominik Szewior, Kamila Miszkurka, Robert Marczak.

Konferencja będzie zgrywalizowana – oznacza to, że uczestnicy będą mogli rozwiązać 12 zadań związanych z wydarzeniem, a 25 finalistów otrzyma unikatowe nagrody od Tigers.

Przez cały dzień osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy w marketingu lub szukające zawodowej porady, będą mogły wziąć udział w konsultacji z Sabiną Kwiatkowską, HR Partnerem w Tigers.  

Liczba miejsc ograniczona!

Bilety do nabycia pod adresem https://tigersunited.pl/. W sprzedaży pakiety: podstawowy (59 zł), premium (99 zł) oraz VIP (sprzedaż tylko do 7.03 – 349 zł). Każdy daje dostęp do wystąpień oraz jednocześnie pozwala wziąć udział w networkingu. Wyższy pakiet oznacza jeszcze większe możliwości! 

Partnerami wydarzenia są Marketer+ oraz portal RocketJobs.pl

Po więcej informacji – kontakt: daniel.kotlinski@tigers.pl, dominika.kaczor@tigers.pl 


📢 Zapraszamy także na nasz fanpage:
https://facebook.com/RocketJobsPolska

👉 do naszych grup na Facebooku:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska
RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze