Wyjątkowe prezenty dla pracowników?

Wyjątkowe prezenty dla pracowników?

W pracy z ludźmi jest wiele okazji ku temu, by dziękować i dawać wyrazy uznania. Nagrody i wyróżnienia to jedna z najlepszych form motywacji – o wiele lepsza niż sztywne wymagania i rozliczanie z wyników pracy. Szczególnie w tym czasie, kiedy praca wielu ludzi kompletnie się zmieniła. Nadal spędzamy czas przed monitorami komputerów, jednak w większości robimy to w domu. Poranna kawa nie smakuje tak samo, jeśli nie można przy tym wymienić ze współpracownikami kilku słów. A nawet jeśli służbowe życie toczy się dalej w biurze, to zmieniło się nie do poznania. Wspólne pracownicze wyjścia i spotkania, czyli jedne z najprzyjemniejszych wydarzeń związanych z pracą, od wielu tygodni są bardzo ograniczone.

Anna Nowotna-NadziejkoAutorką tekstu jest Anna Nowotna-Nadziejko, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z turystyką biznesową związana jest od 17 lat. Od ponad 13 lat zarządza firmą Sky Dreams, którą stworzyła z myślą o realizacji marzeń tych, którzy chcą poznawać magiczne zakątki świata w ciekawy a zarazem ambitny sposób. Zorganizowała ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób. Odkrywanie to jej życiowa pasja. Każda jej podróż zaczyna się w momencie, gdy ją planuje i trwa dopóki ją wspomina. Podróżuje więc bez przerwy!
Uważa, że marzenia są to po, by je spełniać, a nie tylko o nich opowiadać. Lubi dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, a praca z ludźmi to dla niej wyzwanie, którego chętnie się podejmuje, m.in. jako Mentor Programu Early Warning Europe oraz Fundacji Liderek Biznesu. Każdą wolną chwilę spędza w ciekawym miejscu w towarzystwie ludzi, którzy optymistycznie patrzą na świat i życie. Jest zapalonym nurkiem i pasjonatem tańców latynoamerykańskich.


Na szczęście dla kreatywności niemożliwe nie istnieje. Nadal można spotykać się i podróżować. Niech imprezy integracyjne trwają w najlepsze, tyle że w bezpiecznej formie wirtualnej. Bo to normalność, której tak bardzo potrzebujemy.

Wycieczki online – wspaniały prezent dla pracowników

Wyjątkowe prezenty dla pracowników wzmacniają relacje między pracownikami, a także kształtują pozytywny wizerunek firmy. Dobre samopoczucie członków zespołu może sprawić, że stanie się on bardziej efektywny, ale ważne jest również to, że pracownicy będą mogli oderwać się od codziennych trudności i kłopotów. Oto prezent w postaci wycieczki! Tygodniowa podróż do Grecji, Hiszpanii, Meksyku lub na Kubę. Podróż, podczas której można zapomnieć o paszporcie i podczas której nie ma szans, by spóźnić się na samolot. To niezwykła wycieczka online, która przeniesie uczestników w ciepłe miejsca z niezwykłą historią, pasjonującą, kolorową kulturą, a także dobrym jedzeniem.

Podróż wirtualnymi liniami

Co może wydarzyć się podczas pięciodniowej podróży online? W każdym dniu przygotowane są dla uczestników inne atrakcje. Wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem i dać się porwać prosto w objęcia słońca w Grecji, Barcelonie, Hawanie lub Mexico City!

• Uczestnicy wybiorą się na wirtualny spacer pięknymi uliczkami Salonik, Hawany, Barcelony lub Mexico City. Zobaczą najważniejsze i najwspanialsze miejsca, usłyszą o ich historii. Przewodnik, który wycieczkę poprowadzi, uraczy zwiedzających ciekawostkami, które na długo zapadną w pamięci i wzbogacą ich wiedzę i sposób patrzenia na świat.

• Zostanie rozegrany ciekawy, pełen humoru quiz, w którym uczestnicy mogą podjąć wyzwanie, sprawdzić swoją wiedzę i doskonale się przy tym bawić.

• Uczestnicy wezmą udział w wywiadzie z cyklu „Z życia przewodnika”. To wspaniała opowieść o tym, jakie świat ma kolory – ustami człowieka, który z niezwykłością dalekiego świata styka się na co dzień.

• Uczestnicy otrzymają szereg inspiracji płynących z kultury poszczególnych krajów. Przekonają się, jak wiele o danym mieście mówią książki i filmy, a także muzyka. To prawdziwa uczta dla ludzi ciekawych i otwartych na świat.

• W cudownych słonecznych krajach króluje pyszne jedzenie, a podczas wirtualnej wycieczki uczestnicy mają okazję poznać tajniki kuchni poszczególnych krajów. Otrzymają sprawdzony, wyjątkowy przepis na smaczne danie, które z pewnością zachwyci ich samych, a także ich gości.

Świąteczne spotkanie pracowników i warsztaty z dekoracji bombek

Wciąż marzymy o spotkaniach i rozmowach z tymi, których lubimy. Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne to coś, co uwielbia większość pracowników, więc warto zadbać o to, by im to zapewnić, pomimo trudnych czasów i ograniczonych możliwości. Przed świętami wyjątkowym prezentem dla pracowników są warsztaty online. Wszyscy spotykają się na ekranach swoich komputerów i mogą cieszyć się swoją obecnością. To sposób na chwilę relaksu, rozładowanie stresów w luźnych rozmowach, a także na śmiech, żarty i cieszenie się atmosferą świąt!
Każdy z uczestników warsztatów otrzyma kompletny zestaw do dekoracji bombek. Powstaną na nich piękne pejzaże znanych artystów: Juliana Fałata, Edwarda Muncha, Jacksona Pollocka czy Petera Bruegla. W warsztatach wezmą udział charyzmatyczni prowadzący, dzięki którym nie zabraknie humoru i rozrywki: ciekawych animacji, konkursów, a także – tego co najbardziej potrzebne – luźnych rozmów z drugim człowiekiem.
To dla pracowników moment na oddanie się przyjemności tworzenia czegoś pięknego, przy rozmowach z koleżankami i kolegami z pracy, a także – być może – z kubkiem zimowej herbaty lub grzanego wina. By poczuć klimat świąt i zacząć się nim cieszyć!

Świat możliwości

Dzisiaj nie jesteśmy skazani ani na samotność, ani na nudę. Nawet w czasach, w których spotkania i wyjazdy integracyjne są niemożliwe, jest sposób na to, by być razem. To również doskonała okazja na podziękowanie zespołowi i na obdarowanie go czymś szczególnym. Bo takie prezenty mają niezwykłą moc!

 

Źródło zdjęcia ilustrującego wpis: canva.com


📢 Zapraszamy także na nasz fanpage:
https://facebook.com/RocketJobsPolska

👉 do naszych grup na Facebooku:
 Social Media Jobs  https://bit.ly/2GB5MXs
 Advertising/PR Jobs  https://bit.ly/1Puw3z5
 Marketing – Pierwsza Praca  https://bit.ly/2F6uQU3
 Rocket Jobs > 10K  https://bit.ly/2AkLuMn
 Sprzedaż cała Polska  https://bit.ly/2RMpMIG
 Design cała Polska  https://bit.ly/2JOIkFI
 Marketing, e-commerce, SEO/SEM  http://bit.ly/32uFhsq
 Rocket Community  https://bit.ly/2PQofkI

💪 na naszego LinkedIna:
 https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
 https://www.instagram.com/rocketjobspolska

 

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze