Rocket Jobs Poleca #100

Rocket Jobs Poleca #100

Nowy tydzień, a wraz z nim najświeższy, setny już przegląd artykułów od Rocket Jobs Poleca! Tym razem dowiecie się jak zwiększyć zaangażowanie zespołu w postpandemicznej rzeczywistości; wdrożycie się w tajniki kreowania marki online oraz poznacie zasady pisania angażujących tekstów online. Koniecznie sprawdźcie sami!

🚀 Liczba 4 od lat wyróżnia się w społeczeństwie złożoną symboliką. Tak jak na świat składają się 4 żywioły, tak również 4 elementy pozwalają nam na skuteczne zbudowanie marki online. Z pomocą w osiągnięciu mistrzostwa w dziedzinie kreowania internetowej marki przychodzi do nas firma 4Real. Bez względu na etap rozwoju, na którym znajduje się Wasze przedsiębiorstwo, warto zagłębić się w lekturę tych cennych porad.

[KLIK]

🚀 Okres pandemii wniósł do naszego życia wielkie zmiany, nie tylko w sferze prywatnej, lecz również zawodowej. W wielu przypadkach odbiło się to na drastycznym spadku efektywności pracowników. Z tekstu od Leanpassion dowiemy się, czy niższe zaangażowanie pracowników jest wynikiem wprowadzenia większego udziału pracy zdalnej oraz jakie działania może podjąć lider zespołu, żeby przywrócić w zespole właściwy poziom motywacji i zintegrowania.

[KLIK]

🚀 Prowadzenie bloga to nie lada wyzwanie. W celu przyciągnięcia jak największej liczby odbiorców nie wystarczy tylko atrakcyjna treść wpisów, ale również ich forma. Semahead przedstawia nam 3 najpopularniejsze rodzaje postów na bloga, które uniwersalnie sprawdzą się w każdej branży. Dowiedz się więcej klikając w poniższy link!

[KLIK]

🚀 Cyfryzacja wkradła się do naszego życia, żeby następnie zdominować je w całości. Dotyczy to przede wszystkim przestrzeni biurowej, gdzie skomputeryzowane rozwiązania okazały się fenomenalnym substytutem do klasycznych rozwiązań. Na pytania, dlaczego warto zdecydować się na digitalizację dokumentów i w jak dokonać tego w sposób zorganizowany i bezpieczny odpowiada nam artykuł od FOTC.

[KLIK]

🚀 “Webwriting” wielu osobom może wydawać się obcym pojęciem, podczas gdy w nieświadomy sposób mamy z nim do czynienia na co dzień. Wszystkie niezbędne zasady pisania tekstów do Internetu z pewnością znajdziecie w materiale opublikowanym przez Seo4.

[KLIK]

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia: Unsplash@NASA

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze