Rocket Jobs Poleca #64

Rocket Jobs Poleca #64

Witamy w kolejnym zestawieniu linków do ciekawych publikacji z branży. Tym razem mamy dla Was artykuły na temat strategii content marketingowej, researchu, pomysłów na firmowe social media, Search Experience Optimization czy reklam graficznych. No to lecimy 👇

🚀 Wiadomo, że podstawa działań to dobry plan – również w marketingu. Dlaczego warto mieć swoją strategię content marketingową? Co powinna ona zawierać? Czy warto współtworzyć ją wspólnie z agencją SEO? Tego dowiecie się z artykułu od SEO4.net!

[KLIK]

🚀 Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy – kolejny tekst, który polecamy, nie należy do krótkich ani łatwych. Materiał od HeroDOT w dobitny sposób uświadamia, jak istotną rolę w biznesie spełnia research. Zawiera także fajne grafiki, praktyczne screeny, przydatne linki… Zresztą kliknijcie poniżej, a sami się przekonacie 🙂

[KLIK]

🚀 To teraz kwestia, którą poruszaliśmy niedawno w naszym livestreamie (jeśli go nie widzieliście, to nadrobicie to tutaj). Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych – wydawałoby się proste, a jednak nie do końca takim jest 😉 Sprawdźcie, co radzi Cheepro, aby były to kanały efektywnie wspierające cele biznesowe.

[KLIK]

🚀 O tym, czym dokładnie jest SXO, dlaczego warto w nie inwestować, na co zwracać uwagę przy budowaniu jego strategii i jak implementować takie działania na swoich stronach, a także parę słów na temat sygnałów Page Experience, przeczytacie w publikacji od Semcore.

[KLIK]

🚀 A jeżeli zastanawialiście się (bo np. my tak!), jak ustawić reklamy graficzne z Google Ads w taki sposób, by wyświetlały się na odpowiednich portalach, oraz jak prawidłowo skonfigurować grupę odbiorców tych reklam, to artykuł od SeoFly zdecydowanie jest dla Was.

[KLIK]


📢 Zapraszamy także do naszych grup:
➡ Social Media Jobs ➡ https://bit.ly/2GB5MXs
➡ Advertising/PR Jobs ➡ https://bit.ly/1Puw3z5
➡ Marketing – Pierwsza Praca ➡ https://bit.ly/2F6uQU3
➡ Rocket Jobs > 10K ➡ https://bit.ly/2AkLuMn
➡ Sprzedaż cała Polska ➡ https://bit.ly/2RMpMIG
➡ Design cała Polska ➡ https://bit.ly/2JOIkFI
➡ Marketing, e-commerce, SEO/SEM ➡ http://bit.ly/32uFhsq
➡ Rocket Community ➡ https://bit.ly/2PQofkI

🚀 na nasz fanpage:
https://www.facebook.com/RocketJobsPolska

💪 na naszego LinkedIna:
➡ https://www.linkedin.com/company/rocket-jobs

😎 oraz na naszego Instagrama:
➡ https://www.instagram.com/rocketjobspolska

RocketSpace.pl

RocketSpace.pl to magazyn portalu pracy przyszłości – RocketJobs.pl. Misją RocketSpace.pl jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestiach związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy tam, gdzie każdy pracownik white collar. Śledzimy na bieżąco najnowsze trendy na rynku pracy.

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze