Rocket Jobs Poleca #97

Rocket Jobs Poleca #97

Dzisiaj przychodzimy do Was z przeglądem ciekawostek ze świata matketingu. Z wybranych przez nas materiałów dowiecie się m.in. o tym, co to jest brief copywriterski dla agencji SEO, czy też jak zarządzać zespołem, ale to nie wszystko. Sprawdźcie wszystkie materiały, które warto znać.

🚀 Aby współpraca pomiędzy klientem a agencją SEO dobrze się układała, ważny jest odpowiednio przygotowany brief copywriterski. Zastanawiacie się co to? Ogólnie można powiedzieć, że to po prostu zbiór informacji, jakie powinien uzyskać copywriter przed rozpoczęciem pracy, które dotyczą m.in. grupy docelowej czy stylu pisania. Więcej informacji na temat briefu copywriterskiego znajdziecie w materiale przygotowanym przez Sunrise System.

[KLIK]

🚀 Co oznacza dobry brand marketing i jak go zbudować? To kluczowa kwestia dla firm. Co jest najważniejsze w jego tworzeniu? Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziecie w materiale przygotowanym przez firmę Semahead.

[KLIK]

🚀 Jakie są największe problemy w zarządzaniu zespołem? Według raportu House of Skills „Polski Menedżer 2021/2022” najczęściej wskazywano, że należy do nich niskie zaangażowanie pracowników, konflikt w zespole oraz wypalenie zawodowe. Jakie zatem zadania stoją przed menadżerami? Sprawdźcie w materiale przygotowanym przez Leanpassion.

[KLIK]

🚀 Zastanawiacie się nad rozpoczęciem kariery w marketingu? Sprawdźcie, co początkującym marketerom radzą eksperci marki Casbeg.

[KLIK]

🚀 Czy zdarza Wam się dostać zaproszenie na spotkanie za pomocą Google Meet? Nie musicie czekać, aż ktoś Was na takowe zaprosi. Dzięki materiałowi przygotowanemu przez FOTC poznacie 5 sposobów na rozpoczęcie videokonferencji.

[KLIK]

_______________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia głównego: Unsplash@Tengyart

Starszy redaktor projektów specjalnych w Burda Media Polska

Redaktor naczelna RocketSpace.pl w latach 2021-2022.

Reklama Women in Tech

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze