Cykl audycji newonce special x RocketJobs.pl: Druga Szansa – czym jeszcze nas zaskoczy?

Cykl audycji newonce special x RocketJobs.pl: Druga Szansa - czym jeszcze nas zaskoczy?

W ramach kampanii #DrugaSzansa: Ciuchom z przeszłości daj drugą szansę w pracy przyszłości prowadzonej przez portal pracy RocketJobs.pl we współpracy z newonce radio, powstał cykl audycji poruszający tematykę wtórnego obiegu ubrań i powrotów do pracy po trudnych doświadczeniach życiowych. Pierwszej z nich mieliśmy przyjemność wysłuchać w miniony wtorek 26 lipca. Kolejne co wtorek o godz. 19.00 na antenie newonce!

Programy radiowe prowadzone w ramach kampanii przez portal pracy RocketJobs.pl i newonce radio odbywać się będą cyklicznie w każdy wtorek o godzinie 19.00 przez najbliższe trzy tygodnie. Słuchacze mogą oczekiwać interesujących wywiadów z ekspertami z różnych branż, którzy będą poruszać tematy ściśle powiązane z tematyką drugiej szansy, zarówno w kwestii ubrań z odzysku, jak i analogicznie – szeroko pojmowanego rynku pracy, dlatego warto uważnie obserwować cały cykl audycji.

Zobacz także: #DrugaSzansa: Ciuchom z przeszłości daj drugą szansę w pracy przyszłości

Pierwsza audycja – czego dotyczyła?

W pierwszym odcinku z cyklu gośćmi Lecha Podhalicza, redaktora naczelnego newonce byli: Marcin Nowosad – HR Business Partner w portalu RocketJobs.pl oraz Marcin Łaskarzewski, pomysłodawca platformy SeconHandly.com.pl – partnera merytorycznego kampanii. Tematem rozmów były wszelkie wątki przewodnie powiązane z dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy. Każda osoba zainteresowana tym, jak druga szansa może zostać odczytana w kontekście odświeżenia relacji z byłym pracodawcą, powrotu do biura po urlopie macierzyńskim, chorobie lub pobycie w zakładzie karnym, powinna zapoznać się z nagraniem audycji w formie podcastu, którego pełna wersja dostępna jest stronie internetowej newonce radia w ramach odpłatnego członkostwa w newonce.clubie. Na stronie newonce radia pojawił się także artykuł opisujący treść pierwszego odcinka.

Miłośnicy mody z odzysku i jej zbawiennego wpływu na planetę również nie będą rozczarowani, dlatego warto wypatrywać kolejnych części na łamach newonce radio! Z pewnością do gustu przypadnie im również instagramowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, współorganizowany  z Ubrania do Oddaniaplatformą, której celem jest zrewolucjonizowanie rynku odzieżowego w Polsce. Do wygrania 1000 zł, instaxy mini oraz vouchery do wykorzystania w butikach cyrkularnych marki @ubrania_do_oddania– sklepach z wyselekcjonowanymi i odświeżonymi ubraniami z drugiej ręki, ze sprzedaży których zyski wspierają cele charytatywne. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie stworzenie wyjątkowej, oryginalnej stylizacji do pracy przy użyciu swoich ulubionych perełek z second handów i wrzucenie na swoją relację jej zdjęcia wraz z oznaczeniami kont @newonce_radio oraz @rocketjobspolska. Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie!

________________________________________________________________________________________________

Źródło zdjęcia: materiały prasowe

 

Redaktorka

Z wykształcenia filolog języka francuskiego, jednak od najmłodszych lat emocjonalnie związana z dziennikarstwem i działalnością literacką. Interesuje się szerokim wachlarzem tematycznym, zaczynając od kwestii językowych, kulturowych i społecznych, poprzez finanse i ekonomię, aż po naukę i prawo. Można powiedzieć, że w życiu podąża za iście renesansową definicją bycia "humanistą".

Banner zachęcający do adopcji psów ze Schroniska

Czytaj także

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w tekście
Zobacz wszystkie komentarze